Годинники Matrix PowerWatch отримують енергію від тепла тіла

Засновники стартапу із Силіконової долини хочуть, щоб у вас з'явився девайс, який носиться, і при цьому не потребує постійної підзарядки. Девайс, який зможе заряджатися від тепла вашого тіла. Годинники Matrix PowerWatch використовують термоелектричну технологію і  компоненти, що перетворюють потужність, щоб отримувати джерело енергії до тих пір, поки у носія є пульс. Зі схожою технологією вже працювали багато хто. З'являлися ліхтарики, що працюють від тепла тіла. І кишені для зарядки ваших девайсів. Але такий термоелектричний розумний годинник стане першим в своєму роді.

Розробники повідомляють, що за останні п'ять років вони створили кілька прототипів. І тільки зараз кінцевий варіант дійшов до пошуку інвесторів по краудфандінговій кампанії.

Годинник Matrix PowerWatch

Відповідно до заяв Акрама Буки, одного з творців Matrix, людське тіло генерує достатню кількість енергії для того, щоб зарядити електричну лампочку під час відпочинку. І може забезпечувати електричним освітленням весь будинок під час занять спортом.

Matrix PowerWatch

На дисплеї годин PowerWatch відображається, скільки потужності було вироблено носієм. Крім цього є дані про спалених калоріях, пройдених кроках і взагалі по активності. При бажанні стандартний зовнішній вигляд екрану можна поміняти, перенести дані в мікро-додатки. Годинник також зробили водовідштовхувальними, занурюватися з ними можна на 50 метрів. Дані з них можна буде переносити на девайси на Android або iOS, а звідти в хмарне сховище.

Розумний годинник PowerWatch

Коли ви знімаєте годинник із зап'ястя, вони автоматично переходять в сплячий режим. І знову включаються, коли виявляються на руці. Але навряд чи вони стануть конкурентами потужним фітнес-трекера типу Garmin, тому що функціонал дуже обмежений. Немає жодної згадки про модуль GPS, та й побудовані вони на основі чіпсета Ambiq Apollo, розробленого спеціально під ультра-низьке споживання енергії.

У PowerWatch немає і системи відстеження серцевого ритму, яка встановлюється зараз навіть на найпростіші фітнес-браслети. Зате творці стверджують, що точність відстеження спалюваних калорій підвищується в порівнянні з іншими розумними годинами.

Кампанія на Indiegogo моментально зібрала 100 000 $, а попереду ще два місяці на збори. Перші інвестори зможуть отримати PowerWatch за 100$, роздрібну ціну планується встановити в 170$. Тим, хто оформить замовлення на Indiegogo, годинник відправляться вже в липні 2017 року. Звичайно, якщо все пройде за планом.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар