АЛЕКС - надійний смарт-тренер для королівської постави

Болі в спині та пошкоджена шия-діагноз для переважної більшості дорослого населення України. Згідно із статисткою понад 80% людей в тій чи іншій мірі страждають від больового синдрому, викликаного різними порушеннями опорно-рухового апарату. Часто ви навіть можете не усвідомлювати проблему, але напевно вам знайомі відчуття жорсткості, хрустіння або болі в області шиї чи хребта.

Зважаючи на цю проблему, команда інженерів, біомеханіків та техніків розробила новий гаджет АЛЕКС. Призначення нового пристрою - усунути причини болю і обережно запобігти подальшому викривленню постави.

ALEX – надійний смарт-тренер для королівської постави

ALEX надягається на задню частину шиї, під потилицею, і чіпляється м'якими силіконовими лапками за вуха. Місцезнаходження дозволяє робити вимірювання точніше, ніж це можуть зробити інші розумні пристрої, наприклад трекери, що носяться на зап'ясті.

ALEX – надійний смарт-тренер для королівської постави

Коли користувач зачитався і прийняв нездорове положення тіла більш ніж на декілька хвилин, ALEX м'яко вібрує, тим самим нагадуючи про загрозу. Інтервал часу та інтенсивність вібрації встановлюються користувачем за бажанням за допомогою спеціального додатка на смартфоні.

ALEX – надійний смарт-тренер для королівської постави

Додаток доступний для iOS та Android. Додатково, він дає можливість відстежувати успіхи з плином часу, а режим "Аватар" дозволяє переглядати і управляти змінами пози в режимі "тут і зараз". У додатку користувач матиме нагоду проаналізувати свої успіхи, оглядаючи та аналізуючи графіки з даними вимірів.

Основні характеристики:

Виготовлений з біо-сумісних матеріалів, вага 25 гр, працює на одній зарядці 7 днів, заряджається через стандартний USB.

ALEX – надійний смарт-тренер для королівської постави

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар