Розумний замок

Розумний замок Otto шикарно виглядає і неймовірно дорого коштує

Коли доходить справа до апгрейда власного будинку пристроями з розумним функціоналом, перед вами в першу чергу встають найочевидніші девайси: керовані через додаток лампи, термостати і розумні замки. В останній категорії вже є безліч варіантів. Одним з останніх стає Otto, невеликий і стильний девайс інтернету речей. У Otto дійсно прекрасний мінімалістичний дизайн. І абсурдно висока вартість.

Розумний замок для пістолета Zore X

Незамкнений в надійному місці пістолет може зруйнувати не одне життя. За сумною статистикою діти щотижня стріляють в одну людину. Статистика наводиться на 2015 рік. Найчастіше діти ранять самі себе або вбивають. Просто тому, що у них є можливість дістатися до справжньої вогнепальної зброї.

TappLock і TappLock lite - розпізнає відбиток пальця власника

Знайомтеся TappLock - ще один розумний пристрій. На цей раз це навісний замок, відкривається і закривається який за допомогою відбитка пальця господаря. Особливо буде затребуваний серед тих, хто із незрозумілих причин постійно губить ключі. Крім того, дуже зручно не залежати від ключа, а користуватися власним відбитком, бо він завжди з тобою.

Підписатися на цей канал RSS