Розумні прикраси

Кільце Orii дозволить відповідати на дзвінки через дотик пальця до вуха

Крім розмов через взуття, самим шпигунським способом прийняти телефонний дзвінок буде можливість переговорити, просто притиснувши палець до вуха. У минулому році завдяки старанням Sgnl це стало можливим з браслетом для годин. А тепер з'явився ще більш компактний ношений девайс, що втілює ту ж ідею: кільце. Пристрій Orii дозволить приймати дзвінки, просто торкаючись пальцем до вуха завдяки технології кісткової провідності. Вібрації будуть проходити через вашу руку, стимулюючи маленькі вушні кістки так, що ви все будете чути.

Розумне кільце Token дозволить розплачуватися в магазинах і заводити автомобіль одним рухом руки

Ми вже бачили кільця, які пропонували функціонал NFC. Бачили ті, що працювали в парі зі смартфоном. Але мрія про оплату чашки кави або запуску двигуна автомобіля одним рухом руки стала ближче тільки зараз. Компанія Tokenize Inc. представила розумне кільце Token, що пропонує і функціонал NFC, і з'єднання Bluetooth. Воно може замінити ваші банківські картки, пропуск на роботу, ключі від будинку або машини і навіть необхідність вводити пароль для доступу в систему ноутбука.

Leaf Urban - розумний аксесуар прорахує рівень жіночого стресу

Bellabeat, розробник моніторів здоров'я,  орієнтованих на жінок, вже продав більше 400 000 одиниць свого першого пристрою, Leaf. Пристрій одержав свою назву за те, що форма у вигляді листка дерева дозволяє носити його як прикрасу на зап'ясті, як кулон або як брошку.

Підписатися на цей канал RSS