Протиударні смартфони і телефони

Міцний смартфон Cat S41 з FHD-дисплеєм і потужною батареєю

Розробник Cat анонсував новий ультра-витривалий смартфон, модель S41. Девайс оснащений потужною батареєю і призначений для роботи в суворих і навіть небезпечних умовах. Cat S41 продовжує лінійку захищених смартфонів від розробника. Але виглядає набагато привабливіше за своїх попередників. Та ще й в режимі очікування може перебувати до 44 днів.

Розкладачка Kyocera Torque X01 відправляється підкорювати японські ринки

У більшості куточків світу розкладні телефони вже давно втратили свою актуальність. Сьогодні у нас їх якщо і купують, то бабусям чи дітям. Але вони все ще на подив популярні в Японії. Саме там і з'явилася нова розкладачка. Але не проста, а настільки захищена, що з нею хоч зараз можна вирушати на війну. Вона відповідає вісімнадцяти екстремальним військовим стандартам міцності, що визначені американським міністерством оборони. Розкладачку можна кинути на бетон, використовувати в кімнаті серед великої кількості пилу, брати з собою в басейн ... Все це (і навіть більше) нова модель Kyocera Torque X01 без проблем витримає.

Потужна Nokia 3310 дійсно повертається

Фінська компанія HMD Global, якій на найближчий десяток років належать права на бренд Nokia, представила новий-старий гаджет. На виставці MWC в Барселоні була продемонстрована оновлена ... Nokia 3310. Так-так, та сама, про живучість якої інтернет складає легенди, а меми з всесвітньої мережі не застарівають, на відміну від самого телефону. Звичайно, на тій же презентації була представлена абсолютно нова лінійка смартфонів під цим брендом. Але кого хвилює вона, коли найживучиша звонилка повертається, немов Термінатор?

Смартфон BLU Tank Xtreme 5.0 демонструє свою живучість

Компанія BLU Products, яка базується в Майамі, відома створенням своїх разлоченних смартфонів, націлених на середній клас. У минулому році вона вийшла і на ринок преміум-класу разом зі своїм повністю металевим дизайном смартфонів. Тепер компанія повертається до того, з чого починала, але з деякими особливостями. Новий BLU Tank Xtreme 5.0 абсолютно пролітає в плані потужності і технічних характеристик. Але є у нього те, про що його конкуренти (і побратими від компанії) могли б тільки мріяти: живучість завдяки купі фішок, доступних раніше тільки на просунутих дорогих моделях BLU Products.

Підписатися на цей канал RSS