Роботизована рука

Роботизована рука Aslan інтерпретує мову жестів

Команда з університету Антверпена працює над створенням роботизованого перекладача на мову жестів. Перша версія робо-руки, що отримала назву проект Aslan, являє собою пристрій з віддрукованих на 3D-принтері деталей, здатне переводити текст в жести. Але основна мета команди в створенні повноцінного робота з двома руками і експресивним особою, здатного найточніше відтворювати мову жестів.

Роботизована рука Dobot M1 допоможе розвитку малого бізнесу

Управління малим бізнесом саме по собі є складним, навіть якщо не порівнювати його з величезними виробничими фабриками, оснащеними роботизованим обладнанням. Щоб допомогти малому бізнесу активніше розвиватися, одн китайський стартап створив пристрій Dobot M1. Це програмована роботизована рука зі змінними насадками-інструментами, за допомогою якої можна різати, гравірувати, друкувати і виробляти.

В університеті Корнелла створили м'яку роботизовану руку

Інший раз руки, створені для роботів, повинні бути дуже сильними, щоб міцно тримати якісь предмети і використовувати їх, не гублячи. В інших випадках ці руки повинні бути дуже делікатними, щоб не пошкодити тендітні предмети, з якими вони працюють і піднімають. Або не завдати травми людині. І прийти до золотої середини в роботобудуванні досить складно. Але дослідники з університету Корнелл змогли створити м'яку руку для робота, здатну не тільки акуратно брати і стискати різні предмети, але також визначати їх текстуру і форму.

Робот Obi простягне інвалідам руку допомоги

Роботизовані механізми для приготування їжі потроху завойовують кухні. Але команда, яка розробила девайс Obi досягла в цій сфері більш значних результатів, ніж просто допомога господині в приготуванні гурманських страв. Ця компактна роботизована рука створена спеціально для того, щоб дати можливість людям з фізичною інвалідністю годувати себе самостійно.

Підписатися на цей канал RSS