Космічне агентство NASA

У NASA зібрали камеру для зйомки шлейфу ракетного двигуна

Ви ніколи насправді не бачили шлейф газів ракетного двигуна. Він неймовірно яскравий. Та й неможливо було наблизитися до нього так, щоб нормально сфотографувати. Для цього встати потрібно було б прямо під ним, а це нереально і є самогубством. Не кажучи вже про те, що до недавнього часу в світі не існувало камери, здатної це адекватно зняти.

Mars 2020 року - новий самохід NASA для пошуку життя на Марсі

В NASA поспішають скоріше закінчити новий марсохід, місія якого якраз отримала дати запуску і приземлення на поверхню Марса. Нова самохідна машина покине Землю в серпні 2020 року. І в лютому 2021 вже зупиниться на Червоній планеті. Може, ми нарешті зможемо дізнатися про те, чи є на Марсі життя.

Рукавичка RoboGlove полегшить працю робітників і допоможе нам у повстанні машин

Роботизована рукавичка спочатку була розроблена для використання на міжнародній космічній станції (ISS), але тепер вона ліцензована і для використання тут, на Землі. Так, наприклад, вона однозначно стане в нагоді багатьом промисловим робітникам. Рукавичка RoboGlove була розроблена General Motors у співпраці з NASA. Призначена вона для того, щоб дати користувачеві велику хапальну силу.

Новий експериментальний літак X-57 від NASA буде повністю електричним

Минулого року в NASA оприлюднили плани впровадити в авіаційну індустрію повністю електричні літаки в найближчі двадцять років. До цієї мети NASA потроху і просуваються. Директор космічного агентства Чарльз Болден анонсував плани на модель X-57, перший електричний літак, який увійде в знамениту лінійку експериментальних літаків X.

Підписатися на цей канал RSS