Нові матеріали

Електричний матеріал, що самовідновлюється, ще й не страшно пошкодити

Група кмітливих дослідників (мабуть, навіть занадто!) розробила самовідновлюваний кондуктивний матеріал, призначений для тривимірного друку. Його можна розрізати навпіл, а він візьме і відновиться. Можливо, цей винахід призведе до створення роботів-вбивць, які будуть моментально відновлюватися після пошкоджень. Але, швидше за все, буде використано для пошиття якихось розумних джинсів.

E-ink екрани можуть стати кольоровими завдяки новому матеріалу

Дисплеї на електронному чорнилі краще сприймаються очима і вимагають меншої енергії при роботі, на відміну від LED-дисплеїв, що використовуються на більшості екранів сучасних смартфонів і планшетів. Але в колірному питанні вони все ще програють. Однак, завдяки новому типу матеріалу, відкритому в технологічному університеті Чалмерса, це в майбутньому може змінитися. Цей новий матеріал гнучкий, ультратонкий і здатний відтворювати той же колірний спектр, що і LED, і LCD. І при цьому енергії на нього йде навіть менше, ніж на екран на електронному чорнилі, встановлений на читалки Amazon Kindle.

Цей самовідновлюємий матеріал може вирішити багато проблем електроніки

Експериментальний електронний матеріал здатний функціонувати в умовах підвищеної вологості. І навіть якщо його розрізати навпіл, він зможе продовжувати працювати, як тільки самостійно відновиться.

Підписатися на цей канал RSS