Новини маніпуляторів

Набір Taclim від Cerevo перенесе рухи ваших рук і ніг у віртуальну реальність

Девайсів, спрямованих на перенесення рухів рук у віртуальну реальність, стає все більше. Це і контролери Oculus Touch, і пульти управління Vive і навіть Move для PSVR. Ноги — зовсім інша справа. Однак, незабаром ми напевно зможемо буквально "поставити на ноги" свого цифрового аватара завдяки Taclim від Cerevo, набору із взуття і рукавичок, захоплюючих рухи, що переносять їх у віртуальну реальність і повертають тактильні відчуття.

Arena Infinity від Striker VR - автомат віртуальної реальності

Що ми уявляємо, коли нам сьогодні говорять про віртуальну реальність? Зазвичай ми думаємо про VR-окуляри, розроблені так, що нам доведеться постійно тримати в руках смартфон. І носити їх виключно вдома, коли ми граємо в ігри або переглядаємо відео. Вже навіть є кілька фільмів, перероблених під віртуальну реальність, щоб ми могли насолоджуватися з дому їх переглядом.

Химерні сандалі допомагають інвалідам грати у відеоігри ногами

Коли Джордж Левай втратив обидві руки через інфекційний менінгіт п'ять років тому, багато хто почав думати, що його дні, як геймера, закінчені. Адже дуже складно грати, коли немає чим натискати на кнопки управління. Але ці припущення далекі від реальності. Разом з двома іншими аспірантами університету Джона Хопкінса Левай розробив прототип системи, яка дасть можливість інвалідам з ампутованими верхніми кінцівками управляти іграми. В управлінні задіяно ноги інвалідів. Розробка вже встигла отримати гран-прі на студентському конкурсі Intell-Cornell Cup 2016. Сума гранту склала 7 500 $.

Підписатися на цей канал RSS