Новини ліхтариків

Модульний ліхтар Playful Base програє музику і заряджає ваші гаджети

Ми вже бачили ліхтарі з пляшками для води, модульні портативні ліхтарики і більші освітлювальні прилади для кемпінгу. Новий Playful Base від японського виробника Root Co вміщує в себе відразу все з цього. В одному пристрої присутній відразу кілька функцій, які можуть виявитися корисними на природі. Вдень в ньому можна носити з собою воду, а ввечері включати в якості ліхтарика для намету або освітлювального приладу для кемпінгу за її межами. І в будь-який час заряджати від пристрою інші свої гаджети і програвати улюблену музику.

Модульний ліхтар від Motorola освітлює табір, програє музику і відганяє комарів

Скоріш за все, компанія Motorola намагається прокласти собі дорогу на територію зовсім не властивих їй гаджетів, представивши Lumo Hybrid. Це портативний похідний пристрій, здатний працювати в якості ліхтаря, Bluetooth-спікера, відлякувача комарів і аварійного сигналу.

Сонячна лампа Suli перетворить пластикову пляшку на ліхтар

Простий і багатофункціональний світильник від Suli Labs, що заряджається сонячною енергією, стане відмінним придбанням як для любителів походів, так і для тих, що живе за межами електромережі. Щоб зробити просту настільну лампу, світильник досить просто прикрутити до пляшки. Щоб використовувати його в якості світлового індикатора під час нічної їзди на велосипеді — прикріпити до керма. Також ліхтарик можна повісити на рюкзак, встановити в наметі або вивісити за вікно. Варіантів використання дуже багато.

Bullet від Slughaus - найменший світлодіодний ліхтарик

Світло потрібне людині усюди. Так, можна постійно носити з собою ліхтарик, можна користуватися підсвічуванням мобільного телефону, а можна - Bullet. Bullet в перекладі з англійської - куля, і, дійсно, зовні пристрій дуже нагадує кулю, не тільки за формою, а й за розмірами, і буде вам у нагоді, якщо раптом ви забули свій ліхтарик вдома, а телефон випадково впустили в темному місці.

Підписатися на цей канал RSS