Електронна книга

Пристрій Onyx Boox Typewriter поєднує в собі рідер на електронному чорнилі і ноутбук

Пристрої 2-в-1 типу планшетів-ноутбуків сьогодні дуже популярні. Деякі аналітики навіть розглядають їх як рятівників індустрії розробки персональних комп'ютерів. Але такий форм-фактор здається привабливим не тільки для розробників комп'ютерів. Він завойовує нішу простих планшетів з клавіатурами і навіть електронних книг. Так, ми не помилилися. Компанія під назвою Onyx International якраз анонсувала пристрій Onyx Boox Typewriter, яке представляє собою ноутбук-трансформер на електронних чорнилі.

Рідер Aura One від Kobo отримав великий екран і захист від води

Коли ми говоримо про електронні читалках, ми в першу чергу згадуємо про Amazon Kindle. Однак, існує безліч відмінних електронних книг від не найбільших компаній, таких як Kobo. Останнім творінням цієї канадської компанії став рідер Aura One. Пристрій з екраном діаметром в 7.8 дюйма відмінно підійде тим, хто настільки любить читати книжки запоєм, що не готовий розлучатися з ними навіть у ванній.

Бюджетний Kindle стає тоншим і потужнішим

В Amazon вирішили, що настав час доопрацювати дизайн і технічні характеристики свого бюджетного рідера Kindle. Компанія представила ту ж електронну читалку, але більш тонку і потужну. А заодно додала білу версію як бюджетної Kindle, так і Kindle Paperwhite. Якщо ви шукайте для себе читалку у відпустку, зверніть увагу на цей доопрацьований рідер.  

Підписатися на цей канал RSS