Додатки

Новий додаток Mimo на iOS навчить вас мовам програмування

Swift Playgrounds, додаток для iPad від Apple, популяризує ідею навчання програмуванню через мобільні девайси, а не тільки на комп'ютері. Але орієнтоване воно, по-перше, на дітей, а по-друге, навчає тільки мови Swift. Новий додаток, який називається Mimo, йде набагато далі цього. З його допомогою ви зможете отримати міні-уроки не тільки Swift, але і HTML, CSS, JavaScript, Python та інших мов програмування.

Перший додаток від Fender - цифровий гітарний тюнер

Fender анонсував свій перший цифровий помічник на платформу iOS. Який, що не дивно, виявився гітарним тюнером. Ну, само собою. Якщо ваша компанія це Fender, і ви вирішили увірватися в гонку додатків, ви почнете саме з тюнера.

Pokemon Go: початок підкорення Європи і перше оновлення

Гра Pokemon Go поки знаходиться на шляху до того, щоб стати глобальним світовим феноменом, заснованим на аугментованій (доповненій) реальності. Офіційно доступна вона була тільки в Штатах, Австралії та Новій Зеландії. Але гравців в інших країнах, в тому числі в Україні, Росії та Білорусі, це не зупиняє. Покемонів ловлять по всьому світу, додаток за популярністю вже переплюнув Tinder всього за тиждень.

Додаток для Bentley Bentayga на Apple Watch дозволить власникам контролювати їх авто

Компанія Bentley продемонструвала новий додаток для Apple Watch, який дозволить пасажирам шикарного позашляховика Bentayga контролювати деякі системи автомобіля за допомогою годинника. Багатіям на задньому сидінні більше не буде потрібно тягнутися до стандартних кнопок, щоб активувати якийсь процес. Використовуючи додаток, пасажири зможуть самі керувати клімат-контролем або розважальними системами.

Підписатися на цей канал RSS