Очищувач повітря

Прилад Pure Hot + Cold Link від Dyson регулює температуру і очищає повітря в приміщенні

Смартфони стали чудовим прикладом багатофункціональних гаджетів. Тобі більше не потрібно носити з собою плеєр, фотоапарат, портативну ігрову приставку, та ще й телефон. Все є в смартфоні. Розробники домашніх гаджетів також почали задивлятися на таку багатофункціональність. Так новий девайс від Dyson здатний нагрівати, охолоджувати і навіть очищати повітря в приміщенні. Він поєднує в собі функції обігрівача, вентилятора і очищувача повітря.

Wynd вдаряє по Kickstarter портативною системою очищення повітря

Більшість стартапів пропонують зміцнити чохол твого смартфона або зробити твої спікери більш портативними. Але іноді серед них з'являються розробники, які вирішили звалити на свої плечі вагу всього світу. Компанії, які дивляться на юне покоління і замислюються про те, що вони можуть зробити для перетворення світу в менш огидне місце в майбутньому. Звичайно, для маленького очищувача повітря це непосильне завдання, але, агов, треба жеж з чогось починати!

Повітряний фільтр від Molekule очистить ваш будинок за допомогою світла

Розробники нового повітряного фільтра вірять в те, що використана ними очисна технологія значно перевершить традиційну технологію HEPA. Очищувач повітря від Molekule (який, до речі, назвали також — Molekule) працює за технологією фотоелектрохімічного окислення (PECO) для видалення з повітря не тільки домішок і алергенів, але також і вірусів з бактеріями. Пристрій одночасно і очищає, і дезінфікує повітря.

Підписатися на цей канал RSS