Новини розумних ламп та світильників

Heng Balance Lamp використовує літаючі дерев'яні кулі для включення і виключення

Нова успішна кампанія на Kickstarter представляє Heng Balance Lamp — сучасну лампу в мінімалістичному дизайні з екологічними дерев'яними елементами. На відміну від більшості ламп, у цій немає стандартного очевидного перемикача. Замість нього тут є дві дерев'яних декоративних кулі, розташованих прямо посередині лампи. Саме з їх допомогою можна включати або вимикати лампу. А завдяки вбудованим магнітам ці кулі-перемикачі буквально ширяють у повітрі.

Розумні світлові панелі Aurora повністю контролюються через мобільний додаток

Розробники з Nanoleaf припасли під новий рік набір цікавих світлових панелей для житлових приміщень, які отримали назву "Aurora". Це модульна розумна система, що дає користувачеві можливість контролювати кожну світлову панель через смартфон. За допомогою налаштувань на смартфоні можна підключати і відключати окремі панелі, а також просто зменшувати освітленість або змінювати кольорову палітру.

Новий сенсор руху в освітлювальній лінійці Philips Hue

Лінійка освітлювальних приладів і гаджетів до них Philips Hue розширюється з новим сенсором руху. Цей сенсор вельми спрямований. Коли ви опиняєтеся навпроти нього, світло включається. Але ж до того, як з’явилася сама ідея розумних будинків, людям доводилося йти до вмикача, щоб включити або вимкнути в кімнаті світло. Яке варварство!

Світильник Orilamp - і розумний, і красивий

Портативний смарт - світильник від Orilamp виконаний у мінімалістичному східному стилі. У складеному вигляді пристрій виглядає як непримітна дерев'яна шкатулка, тому, дивлячись на неї, вам і не здогадаєтеся, що в скриньці заховано світильник. Orilamp використовується як настільна лампа або нічничок, також з його допомогою можна розставити світлові акценти для романтичної обстановки.

Світильник Xiaomi Yeelight Lamp - розумний гаджет

У торговельній мережі почали з'являтися розумні гаджети, які роблять наше життя по-сучасному якісним. Одним з таких чудо-приладів є світильник Xiaomi Yeelight Lamp. Керувати його роботою можна смартфоном через Bluetooth. Розумна лампа може працювати з іншими інтелектуальними приладами, що виробляються компанією Xiaomi.

Підписатися на цей канал RSS