Безпілотний робот від Starship почне розвозити їжу по Лондону

У найближчі тижні вулиці Лондона заполонять шестиколісні роботи, зібрані в Starship Technologies. Вони допоможуть розвозити їжу на замовлення від двох великих британських стартапів з доставки їжі. Представники компанії, створеної двома розробниками програми Skype, оголосили сьогодні, що повністю автономні машини будуть використовуватися компаніями Just Eat і Pronto в столиці. У найближчій перспективі тестуватися пристрої будуть також в Дюссельдорфі, Берні та Гамбурзі німецькими партнерами розробників, компаніями Hermes і Metro Group.

Робот від Starship

Безпілотні роботи від   Starship вже накатали по першому тесту більше 8 000 км навколо Грінвіча, Гластонбері та Мілтон Кейнса. Вони зустріли на своєму шляху більше 400 000 чоловік. Без єдиної події.

Коли роботи почнуть працювати на Just Eat і Pronto, доставляти їжу покупцям вони будуть на відстань 3-4 км від точки розвезення. Допомагати їм управлятися зі справами будуть вбудовані GPS-навігатори та різні сенсори. Коли робот добирається до місця призначення, покупцеві необхідно просто ввести пароль, отриманий ним в мобільному додатку. Після введення пароля можна відкрити кришку робота і дістати свою їжу.

Робот від Starship розвозить їжу

Робот від Starship розвозить їжу

Один із засновників Starship Technologies повідомляє:

— Завдяки співпраці з великими компаніями по доставці їжі ми зможемо самі перейти на новий щабель розвитку для наших розробок. Зараз ми тестуємо наших роботів в 12 країнах світу. Цим ми займалися останні дев'ять місяців. Але тепер ми можемо приступити до розробки великомасштабної роботизованої системи доставки.

Робот від Starship розвозить їжу

В Starship також обіцяють, що незабаром почнеться тестування роботів у Європі. Так роботи-кур'єри почнуть працювати в столиці Естонії, Талліні, а також деяких інших європейських містах. В кінцевому підсумку вони переберуться через Атлантичний океан, тестування розпочнеться і в США. Розробники планують анонсувати співробітництво з США в найближчому майбутньому.

Самі роботи   Starship cмогут доставляти не тільки їжу, але й інші замовлення. Поки для того, щоб їх контролювати, все ще потрібні люди-оператори. Але варто визнати   — живих кур'єрів скоро перестануть винаймати.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар