Телебачення через інтернет - послуг повна коробочка

Незважаючи на засилля комп'ютерів, ноутбуків і різних мобільних пристроїв телевізор все одно тримає свої позиції « квартірообразующего » елемента. Навколо нього все ще збираються сім'ї, щоб під вечерю або попкорн подивитися фільм, боксерський поєдинок або футбольний матч за участю улюбленої команди. Без ТБ все ще нікуди, правда, це не означає, що ми повинні обмежуватися тим, що нам пропонує наш кабельний оператор. Можна піти куди далі — в сторону Всесвітньої павутини — і поєднати ці дві системи.

Інтернет-ТВ — зробіть своїм очам приємно

Ваші органи чуття будуть насолоджуватися тією картинкою, яку здатне надати ТВ через інтернет. Відео в Full HD і HD-аудіо — все це буде доступно після підключення спеціальної приставки. Вона буде отримувати сигнал і трансформувати його в цифровий формат, щоб ви отримували відмінний контент в прекрасній якості. 

Від вас буде потрібно тільки назвати зручний спосіб отримання доставки (самовивезення з центру демонстрації провайдера або ж кур'єром додому) і підключити приставку в телевізору. Серед її плюсів — універсальність: вона відмінно знаходить підхід до будь-яких моделей телевізорів, як до новинок, так і до раритетних апаратів. Набір відповідних кабелів, зрозуміло, йде в комплекті, а сама схема доступна на офіційному сайті провайдера. Три хвилини справи — і ось у вашій квартирі вже є телебачення через інтернет.

Телебачення через інтернет

Дефіцит каналів скасовується

Добре, коли по ТБ завжди йде те, що вам цікаво. Однак настирлива реклама і часті випуски однаково сумних новин можуть зіпсувати все задоволення. А ось з інтернет-ТБ ви самі керуєте тим, що дивіться, і можете підключити будь-яке вас пакет каналів:

  1. Стандарт. Як в мережі ресторанів швидкого харчування — всього по чуть-чуть: трохи кіно, трохи гумору, трохи контенту для дітей і різні « серйозні » телеканали.
  2. Кіноподпіска. Тільки найкращі канали з фільмами і серіалами, а також доступ до одного з найбільших онлайн-кінотеатрів.
  3. Для дітей. Щоб малюки не дивилися те, що їм не призначене, можна оформити підписку на пакет дитячих каналів. Або ж включити функцію « Батьківський контроль » і створити окремий користувальницький профіль для вашої дитини.
  4. Розважальні. Для тих, кому набридли новини і серйозні ток-шоу, є окрема підписка, в якій тільки легкий гумористичний контент.
  5. Все включено. До чого себе в чомусь обмежувати, якщо є пакет практично на 150 телеканалів, включаючи пізнавальні, розважальні, дитячі та навіть іноземні. З такою підпискою потік інформації доведеться вичерпувати ковшиком.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар