Несправності ноутбуків Dell: причини і шляхи вирішення

Звичка користуватися портативної комп'ютерною технікою замість габаритного стаціонарного обладнання звично вкоренилася у багатьох людей. Деякі шанувальники цифрових девайсів відразу перейшли на мобільні планшети, щоб мінімізувати розміри використовуваної техніки. Але і ноутбуки міцно зайняли свою сферу застосування. Американська корпорація Dell з 1984 року пропонує світові результати прогресивних інформаційних рішень. Портативні комп'ютери зазначеної марки набули широкого поширення з 2001 року і сьогодні користуються великим попитом. Незважаючи на високу якість таких девайсів, не уникнути поломок, що вимагають якнайшвидшого звернення до сервісних центрів.

Матриця, відеокарта, харчування: що з вашим ноутбуком?

Механічне пошкодження матриці портативного комп'ютера — одна з найбільш часто зустрічаються несправностей. Якщо вона розбита, рішення знайдуть лише фахівці сервісного центру. Але іноді власники ноутбуків плутають різні ознаки пошкодження екрана. Якщо зображення стало набагато тьмяніше, причина криється в инвертор або материнської плати, перегорання ламп підсвічування.

Несправності ноутбуків Dell

Самостійно заміну матриці краще не виконувати. Це трудомісткий процес, який передбачає повне розбирання пристрою — від клавіатури до рамки екрану. Якщо розібрати прилад у непрофесіонала ще вийде, то правильно зібрати точно немає.

Ще одна проблема полягає в несправності відеокарти. Зазвичай при її перегрів проявляються такі ознаки:

    • з динаміка виходять хрипить звуки, тихий скрегіт;
    • екран світиться, але зображення не видно;
    • на дисплеї проявляються всілякі смуги;
    • немає ініціалізації пристрою при підключеному харчуванні.

При виявленні цих явищ рекомендується звернутися до авторизованого сервісного центру. До речі, багато проблем з ноутбуками марки «Делл» трапляються через використання неякісних елементів живлення, зарядних пристроїв. Придбати надійний блок для підключення до електромережі можна на сайті де вони продаються.

Ремонт ноутбуків Dell

При неправильному поводженні може постраждати штекер для підключення зарядного пристрою. Його оперативно замінять в сервісному центрі. Роз'єм живлення може розхитатися або просто відвалитися. В обох випадках потрібно терміново віднести ноутбук майстру. також до поширених проблем відносяться поломки клавіатури, дефекти системи охолодження, програмні збої.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар