Скільки коштує ремонт ноутбука?

Неправильна експлуатація і транспортування ноутбука, сильні навантаження і перегрів, механічні удари неминуче призводять до поломки і, як наслідок, до непередбачених розтрат. Питання про вартість ремонту ноутбука турбує кожного клієнта, адже в залежності від виду поломки ремонт може обійтися в половину вартості всього девайса.

Ціна ремонту лептопа залежить від виду поломки і типу її усунення. Чим складніше, тим дорожче.

Види поломок ноутбуків і ціна ремонту

Найбільш поширеною причиною поломок є механічний збиток: падіння ноута, залиття рідиною, перегрів через пил.

Внаслідок цього страждають найбільш дорогі деталі: матриця, материнська плата, жорсткий диск, відеокарта. Іноді ремонт ноутбука стає недоцільним через дорожнечу запчастин. Наприклад, тільки робота по відновленню залитої материнської плати обійдеться майже в 1000 грн. А заміна самої деталі і зовсім нечуваної суми.

Ремонт ноутбуків

До найбільш недорогим варіантів відновлення ноутбука відносяться послуги з відновлення роз'ємів, клавіатури, заміна жорсткого диска. Вартість послуг варіюється від 150 до 350 грн. Однак навіть такі непередбачені розтрати можуть привести до складнощів.

Найдешевші послуги – чистка лептопа від пилу і заміна термопасти, а також процедури, пов'язані з операційною системою (установка ОС, настройка, установка антивіруса та інших необхідних програм). Вартість послуг – 100-150 грн.

Рекомендації по експлуатації лептопів

Щоб заощадити гроші і зберегти працездатність лептопа, рекомендуємо скористатися порадами:

 • Не вживайте близько ноутбука рідини щоб уникнути пролиття;
 • Переносите пристрій в спеціальному чохлі з ручками;
 • Чи не облокачивайтесь на ноутбук і не сідайте на нього;
 • Раз в 6-12 місяців (в залежності від інтенсивності використання) виконуйте чистку ноутбука від бруду і пилу;
 • Чи не ставте ноутбук на килим, ковдру або коліна. Використовуйте спеціальну охолоджуючу підставку;
 • Не завантажуйте пристрій вимогливими програмами, якщо апаратна начинка не розрахована на високі навантаження;
 • Використовуйте оригінальну зарядку.

  Що робити, якщо ноутбук зламався?

  Перш за все, не намагайтеся ремонтувати пристрій самостійно, не маючи певних знань та інструментарію. Якщо залили ноутбук водою, вимкніть його і дістаньте батарею. Не намагайтеся сушити девайс феном, це безглуздо.

  Що робити, якщо ноутбук зламався

  Виявивши симптоми неполадки, не зволікайте, інакше ремонт обійдеться в кілька разів дорожче, коли поломка проявить себе в повній мірі. Краще відразу звертайтеся в сервісний центр, пояснюйте ситуацію і віддавайте ноутбук на ремонт. Щоб розуміти, про які витратах йтиметься, можна перейти на сайт сервісного центру і переглянути прайс.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар