Особливості роботи конвертера валют Mastercard

Курси міжнародних валют можуть стрімко змінюватися, і в більшості випадків це відбувається кожен день. Щоб завжди бути в курсі таких змін, ви можете скористатися калькулятором на сайті платіжної системи Mastercard.

Завдяки володінню актуальною інформацією про грошові одиниці ви зможете ефективно планувати платежі, так як конвертація валюти буде виконана у відповідності з поточними курсами.

Як працює валютний калькулятор Мастеркард

На сайті платіжної системи ви побачите невелику онлайн-форму, яка в реальному часі відображає актуальні валютні курси. Тут можна вибрати будь-які валюти, курс яких вас цікавить. Це стосується не тільки долара США, євро або гривні, але і будь-яких інших міжнародних валют - вірменський драм, чилійське песо тощо.

У валютному калькуляторі Мастеркард можна вибрати будь-яку міжнародну валюту

Обравши валюти, що вас цікавлять, ви зможете дізнатися не тільки поточний курс, але і точну суму коштів, яка буде отримана після обробки вашої транзакції. Зробити це можна наступним чином:

  • виберіть валюту, яка буде конвертуватися;
  • вкажіть суму транзакції;
  • виберіть кінцеву валюту, яку хочете отримати або яка буде використана для платежу;
  • введіть значення комісійного збору в відсотках, що утримується вашим банком за вчинення фінансової транзакції.

Після цього ви побачите точну суму платежу з урахуванням банківського збору на поточну дату. У нижній частині форми знаходиться календар, за допомогою якого ви зможете вибрати будь-яку іншу дату. Це дозволить вам побачити, який курс був на той час.

Про що слід пам'ятати, використовуючи конвертер валют Mastercard

Курс обміну валют є показовим, тобто, фактична сума транзакції може відрізнятися від розрахованої в валютному калькуляторі. Зокрема, банки можуть стягувати додаткові збори за її вчинення, накладати інші комісії, керуючись власним регламентом обслуговування клієнтів і обробки окремих транзакцій.

Врахуйте, що під час оплати в інтернеті або розрахункових операцій у банкоматах обмінний курс Mastercard не застосовується. Це характерно для ситуацій, коли ви використовуєте для оплати валюту своєї картки, а не валюту продавця або оператора банкомату.

Всю цю інформацію ви можете уточнити на гарячій лінії вашого банку, а детальну консультацію про валютний калькулятор вам із задоволенням нададуть співробітники підтримки Мастеркард.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар