Кому вигідна оренда серверів?

Розміщення інтернет-ресурсу для загального користування вимагає задіяння потужних технічних серверів. Вони виконують функцію сховища, а також дозволяють безперешкодно отримати доступ до сайту багатьом користувачам без шкоди для швидкості передачі даних.

Великою популярністю користується хостинг виділених серверів, а особливості надання цієї послуги розглянуті в нашому огляді.

Переваги оренди хостингу

Розташування серверного обладнання вимагає не тільки фізичних площ, але також своєчасного професійного обслуговування, заміни або ремонту окремих складових елементів. Оренда сервера передбачає тільки оплату користування відповідного за ємністю сховища, про решту піклується власник хостингу. Серед послуг віртуального хостингу є особлива категорія сервісу - виділений сервер. Це означає, що для зручності користувача надається окрема техніка, а зберігання файлів буде відбуватися окремо від інших програм.

Оренда виділеного сервера

Головні переваги виділеного сервера:

  • Безпека інформації. При зломі сервера мінімізується можлива шкода, адже доступ до даних буде обмежений. Шахраї не зможуть стерти або пошкодити інформацію, що забезпечує необхідний рівень кібербезпеки.
  • Додаткові ресурси. Наданий доступ допоможе виконувати різні завдання з передачі або обробки інформації.
  • Страховка на випадок форс-мажору. Будь-які пошкодження мережевого обладнання, фізичне знищення або втрата техніки не вплине на збереження інформації. Всі дані будуть збережені в віртуальному сховищі, надання доступу можливо з будь-якого підключеного комп'ютерного обладнання.
  • Велика потужність. Обладнати серверну зі схожими параметрами буде набагато складніше і більш витратно, ніж оплатити оренду. На сервері можна встановити відповідне програмне забезпечення, що зручно для нестандартних проектів.

Орендувати сервер можна і для комфортної онлайн-гри. Потужності обладнання буде достатньо і для інших робіт, наприклад, обладнання віддаленого робочого місця. Для бізнесу, що розвивається, невеликих проектів оренда буде вигідніше у фінансовому плані. Оснащення власної серверної виправдано тільки в разі зберігання секретної або надзвичайно цінної в комерційному середовищі інформації. Вважається, що такі інвестиції виправдовуються протягом 4-5 років, а ось для середнього або дрібного бізнесу подібні вкладення будуть нерентабельними. В хостинг-центрі також можна замовити і додаткові послуги, наприклад, адміністрування сайту.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар