Поради щодо вибору недорого монітора для офісного працівника

Не всі технології однакові, так само як не всі покупці. Хтось може дозволити собі більше, хтось менше, хтось проводить ретельне дослідження, перш ніж прийняти рішення, а хтось просто купує що-небудь новеньке. Отже, який монітор вибрати для працівника в офіс, щоб вкластися в рамки бюджету і забезпечити його гарною технікою?

При покупці бізнес-моніторів слід мати на увазі наступні ключові моменти:

  • Технологія Flicker Free;
  • ультранизьке синє світло;
  • ергономічний дизайн;
  • частота оновлення;
  • роздільна здатність монітора;

Ці функції призначені для полегшення неприємних наслідків тривалого робочого дня, таких як втома очей і помутніння зору, головні болі і напруга в шиї.

При пошуку потрібних товарів для офісної роботи, подумайте про розмір і кількість моніторів, які будуть потрібні кожному користувачу, про кількість годин, які кожен працівник проводить перед екраном, і про тип бізнесу, тобто про роботу, яку ваші працівники виконують .

Вимоги SEO менеджера по операціям, дизайнера, розробника і бухгалтера різні, тому в різнорідній команді, отримання різних умов для кожної групи працівників було б економічно ефективним кроком. Проаналізуйте вимоги вашого колективу з завданнями, які вони виконують, тільки тоді ви визначите кількість техніки для конкретного працівника.

Якщо ви вирішите, що весь ваш персонал або деякі його співробітники потребують роботи з декількома моніторами, вам слід вибрати 24 дюймові для 2 екранів і 22 дюймові для 3. Різноманітність серед діагоналей монітора дуже велика. Для кількох моніторів потрібно більше місця, тому вам потрібно переконатися, що у ваших працівників на робочих місцях його достатньо.

Якщо вашим співробітникам не потрібно кілька моніторів, 24 дюйма для установки, в значній мірі є стандартом. Цей вибір не випадковий, оскільки надає багато місця для офісної роботи, дозволяє легко виконувати багатозадачність.

Вибір монітора для офісу

Ці елементи ПК бувають різних форм, розмірів, а також функціональності, але всі вони мають одну спільну рису: РК-панель. Існує два поширених класу РК-моніторів, і зробити вибір між ними, можна відповівши на це питання:

  • Вам потрібна точність екрану? (Тоді йди з IPS),
  • Ви переважно працюєте з текстовими файлами? (Тоді йди з TN)

Щоб допомогти вам краще зрозуміти чому так, ось основні відмінності між панелями цих двох видів. Панель IPS пропонує набагато кращі кути огляду (178 градусів, якщо бути більш точним), а це означає, що ви зможете дивитися в екран з менших кутів, маючи чітке уявлення про зображення без будь-якого погіршення кольору. Кольори більш чіткі, природні, тому зберігається відмінна якість зображення, а це не тільки кращий варіант для створення контенту, але також для виконання повсякденної роботи.

Але не будемо забувати, що нам потрібні недорогі моделі, а це вже друга група. TN-панель вважається більш низькою якістю через більш низьку роздільну здатність екрану (до 2K, рідко до 4K), точність передачі кольору, а також менші кути огляду. Однак, якщо ви зазвичай сидите прямо перед ПК, не дуже залежите від точності кольору (наприклад, працюєте з текстовими документами), тоді TN може бути досить гарним вибором. Особливо якщо взяти до уваги ціну.

Скільки годин на день ваш працівник проводить за роботою на комп'ютері? Тут частота оновлення та роздільна здатність екрана можуть мати величезне значення. Ці дві функції ігноруються майже весь час, тому що ніхто не бере до уваги загальний час, який працівник проводить перед екраном комп'ютера.

Екран комп'ютера з частотою оновлення нижче 60 Гц викликатиме поступове підвищення стомлюваності очей і появу головних болів. Така техніка негативно впливає на результат роботи, а також самопочуття працівника. Людина, яка витрачає всього пару годин на день за роботою на комп'ютері, може не відчути цих наслідків, але людина, яка витрачає більше 6 годин поспіль, дивлячись на екран, напевно відчує різницю між 75 Гц і менш 60 Гц. Що стосується роздільної здатності, то починати потрібно з 1080p. Монітори 2K, UHD або 4K мають ще більше пікселів, що означає, що зображення буде чітким, а також приємним. Екрани 4K дійсно знімають стрес з ваших очей, позбавляючи вас від цього неприємного головного болю.

Вимоги до монітора для офісу

Однак слід бути обережним: багато екранів UHD / 4K мають більш низьку частоту оновлення та панелі IPS. Завжди перевіряйте частоту оновлення і переконайтеся, що вона становить не менше 60 Гц.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар