Системи відеоспостереження AHD: аналіз особливостей і переваг

Для підвищення контролю виробничих процесів і забезпечення безпеки в приміщенні будь-якого призначення встановлюють системи відеоспостереження. Купити таке обладнання можна через інтернет, навіть маючи обмежений бюджет.

В асортименті компаній є камери, розроблені за сучасними технологіями. Кожна група моделей користується популярністю:

 • IP;
 • CCTV;
 • HDCCTV.

Кожен другий покупець розглядає як варіант комплект відеоспостереження AHD. Про принципи його роботи, переваги та недоліки - далі.

Комплект відеоспостереження AHD

Особливості AHD-технології

Розробником стандарту, який став основним при виробництві якісних відеосистем, виступає компанія NEXTCHIP. Саме AHD сьогодні часто застосовують під час створення сучасних реєстраторів і камер. Така технологія забезпечує передачу:

 • HD, Full HD-зображення;
 • реалістичного звуку;
 • керуючих сигналів.

Передача інформації здійснюється за стандартним коаксіальним кабелем. На відстані до 500 метрів затримки і погіршення якості даних не спостерігаються.

Переваги AHD-технології

Відеообладнання має бути якісним і довговічним, працювати без затримок і перебоїв. Чи можна AHD-системи назвати такими? Далеко не всі прилади. При виборі варто дивитися на ціну і виробника. Недорогі відеокомплекти оснащують дешевими матрицями, лінзами і іншими компонентами, що швидко ламаються. Рекомендується купувати обладнання від відомих фірм середньої цінової категорії. Зображення при роздільній здатності 720-1 080 р буде чітким і яскравим. Власники подібного обладнання, як і дорогих комплектів, відзначають відсутність:

 • розмитості;
 • мерехтіння;
 • затримок.

Відеообладнання AHD

Якісні компоненти системи разом з AHD-технологією забезпечать поділ кольоровості і яскравості, прогресивну розгортку при формуванні сигналу. З'єднання при цьому вийде бюджетним. Немає необхідності використовувати дорогі комплектуючі. Для надійного підключення знадобиться гарний коаксіальний кабель. Купити його можна там же, де і відеокомплект. Для з'єднання підійде і комбінований кабель. Прокладання мереж здійснюють на відстань до 500 метрів. До цієї цифри якість зображення буде високою, без втрат. Під час експлуатації AHD-відеообладнання в зазначеному діапазоні користувачі не спостерігають затримок сигналу. Власники IP-систем не можуть похвалитися подібним.

AHD-відеореєстратори можна сміливо назвати універсальними. Вони безперебійно функціонують в трьох режимах. Відзначено чудову сумісність з:

 • IP-відеокамерами;
 • аналоговим обладнанням D1/960H;
 • AHD-камерами.

До відеореєстратора можна підключити наявні системи з перерахованих вище, за необхідності допускається включення його до вже існуючого відеокомплекта. Якщо система потребує модернізації, старі камери легко замінити новими AHD-аналогами. Після установки реєстратора стане доступним віддалене управління відеосистемою. Для отримання такої можливості задіюють CMS-обладнання та хмарний сервіс. За допомогою реєстраторів можна управляти PTZ-пристроями, здійснювати резервне копіювання.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар