Яким має бути ноутбук бу для студента?

Кілька десятків років тому студентам пропонувалося писати реферати, курсові роботи від руки (простою кульковою ручкою) або набирати їх на друкарській машинці. Сучасні університетські вимоги дуже сильно змінилися. Тепер учні зобов'язані здавати всі поточні роботи на аркушах формату А4, текстом, набраним на комп'ютері, роздрукованим на принтері.

Виникає закономірне питання, як же вчитися, якщо під рукою немає ні персонального комп'ютера, ні ноутбука. При тому немає зайвих грошей на покупку технологічної дорогої електроніки? Не варто хвилюватися з цього приводу, адже завжди можна звернутися в інтернет-магазини і вибрати для студента ноутбук бу від відомого бренду зі світовим ім'ям.

Ідеальний варіант - купувати пристрої в інтернет-магазині, який реалізує 2-3 річні лептопи, що раніше використовувалася в Європі або в Америці. Це гарантія:

 • високої якості,
 • гарної продуктивності,
 • довгого терміну використання,
 • низької ціни електронного пристрою.

Основні вимоги, які висуваються до ноутбука для студента - це функціональність і компактність. При цьому лептоп може бути який і моделі якого завгодно бренду. Однак технічний пристрій має на 100% відповідати запитам учня. До основних вимог можна віднести:

 1. продуктивність,
 2. невеликий розмір,
 3. невелику вагу,
 4. надійність.

Продуктивність лептопа дуже важлива. Студентський ноутбук бу має запускати будь-які програми, навіть ті, які вимагають значних ресурсів техніки.

Легкий і компактний ноутбук студенту зручно брати з собою на пари

Але чому ж тоді laptop має бути досить компактним і легким? Ці параметри дозволяють брати комп'ютер з собою на пари, без проблем перевозити компактний електронний пристрій в рюкзаку або в студентській сумці разом з зошитами. Лептоп не завдасть проблем, буде досить простий в процесі переміщення.

Дисплей, процесор, відеокарта і пам'ять

Студентський ноутбук може мати не надто гарний дисплей. Головне, щоб на ньому було чітко видно графічну інформацію. Діагональ дисплея на студентському лептопі, як правило, 13-17 дюймів, чого достатньо для вирішення поточних студентських завдань.

Пам'ятайте! Серце ноутбука - процесор, який в даному випадку має бути 2-х або 4-х ядерним. Перевагу можна віддати процесорам Intel:

 • i3,
 • i5,
 • i7.

Відеокарта підходить дискретна або та, яка інтегрована в процесор ноутбука. Потрібно розуміти, що вбудована відеокарта не буде такою продуктивною, але вона дозволяє здешевити покупку, так як коштує дешевше, ніж дискретна. Якщо є така можливість, потрібно віддавати перевагу відеокартам під маркуванням NVIDIA.

Вибір ноутбуків для студентів

Пам'ять для студентського ноутбука має бути не менше 4-8 Гб. Якщо можна собі дозволити ноутбук з пам'яттю 16 Гб - це вже розкіш і перевага.

Акумуляторна батарея

І дуже важливий параметр - це час роботи акумуляторної батареї. На жаль, як правило, після покупки лептопа, який був у вжитку, завжди доводиться міняти АКБ. Так як термін служби навіть літієвої батареї не перевищує 4 років.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар