І бюджетник буває красивим і надійним

Заглядаючи вперед, не забуваючи і про минуле, легко судити про нові розробки передових компаній мобільної техніки. Серед останніх пропозицій можна знайти Oukitel C12, який схожий з OUKITEL C12 PRO. Схожість моделі Oukitel помітна і з Huawei Mate 20 Pro, і багатьма іншими гаджетами.

Але, незважаючи на безліч схожості, кожен з них досить індивідуальний - золотий або чорний, а можна і фіолетовий. І щоб хоч якось розрізняти суперників, спробуємо дати відповіді на ряд питань, що виникають при виборі.

Що цікавого зовні

Початок покладено, залишилося провести повне порівняння з девайсами інших компаній. І тут на перший план виходить оформлення смартфона, який представлений тут :

- повністю ергономічний і обтічний корпус;

- забарвлення підбирається індивідуально;

- розмір екрану не перевищує 6,2 дюйма;

- завдяки мультиторканню здійснюється управління пристроєм;

- дві основні і одна фронтальна камера складають фоторесурс апарату;

- можливе підключення гарнітури (навушників).

У телефоні можливе підключення навушників

Трохи про внутрішній зміст

Розмірковуючи про потужність або продуктивність чергового винаходу, слід розрізняти, про що йде мова. Для більшого сприйняття інформації радимо зайти на сайт, так як в інтернет просторі складно знайти цю модель. більше за все мова йде про його суперника з приставкою Про.

В порядку черговості технічного оснащення розглядається операційка - восьмий Андроїд. Потім йде головний процесор - Mediatek MT6580, який відповідає за працездатність всього пристрою. Але і без графічного прискорювача далеко не підеш - зображення і тексти залишаться поза доступності. Таким чином, «залізо» розібрано, переходимо до швидкісних показників. Тут уже головну роль відіграє як оперативна пам'ять на два гіга, так і вбудована флеш-пам'ять на 16 Гб.

За можливостями корисних датчиків, бездротових технологій і ще багато іншого не забувається функціонал мобільного девайса грати роль гарного фотоапарата. Звичайно, висот дзеркалки не досягнуто, але цілком наближається до його даних. Ось, наприклад, подвійний модуль, який розрахований на відтворення навколишнього світу. Його ширококутний формат обробляється з 8 і 0,3 МП. Автофокусний супровід, високий показник апертури сприяють отриманню непоганих знімків.

Можливості камери смартфона

Для більш детального спілкування в чатах і вайберах стало звичним включати відеозв'язок. І фотооко на 2 Мп вистачає для розпізнавання осіб цілком.

Заряджаючи акумуляторну батарею, слід пам'ятати. що вона розрахована на 3300 мАг, чого вистачить на багато годин розмов або ігор.

Післямова

Ніщо так не приваблює споживача, як красивий і надійний смартфон. І нехай не такі вже максимальні технічні характеристики, але невисока ціна може стати найбільшим плюсом в вашому виборі.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар