Які помилки скорочують термін служби ноутбука

Ви купили новий гаджет і сподіваєтеся, що він буде служити вірою-правдою не один сезон поспіль? Щоб все так і сталося, постарайтеся уникати поширених помилок, що скорочують термін роботи ноутбука.

Порушення температурного режиму

Занадто високі і надто низькі температури є головним ворогом літій-іонних акумуляторів. Саме тому ноутбуки не рекомендується залишати під прямими променями сонця або в безпосередній близькості від джерел тепла. Якщо ж ви зайшли в приміщення з холодної вулиці, не вмикайте гаджет відразу - почекайте хвилин 40. З тієї ж причини не варто класти пристрій на м'які поверхні. Звичайно, працювати на дивані дуже зручно, але його оббивка перекриває приплив повітря до вентиляційних отворів і призводить до перегріву. Щоб уникнути проблем, використовуйте спеціальні підставки.

Розташування ноутбука на м'якій поверхні призводить до його перегріву

Робота під час перепадів напруги

Наближається гроза? Вимкніть ноутбук від мережі і від'єднайте кабель, що підключає гаджет до інтернету. Повірте, жоден мережевий фільтр не зможе протистояти потужному впливу блискавки. Те ж саме стосується і перепадів напруги. Тим, у чиїй місцевості вони відбуваються із завидною регулярністю, слід відразу ж встановити блок безперебійного живлення. Якщо ж вам не вдалося вберегти пристрій від поломок, загляньте в інтернет-магазин комплектуючих - тут є будь-які запчастини за цілком доступними цінами.

Недбале ставлення до дисплея

Дисплей - один з найважливіших елементів ноутбука, тому за ним також потрібен особливий догляд. По-перше, не допускайте тривалого попадання на екран світла з вікна - це може призвести до вигоряння фарб. По-друге, не торкайтеся до нього пальцями, а для протирання використовуйте безворсові серветки. Не варто замінювати їх рідинами для миття вікон - нашатирний спирт, який входить до складу цих засобів, вкрай шкідливий для дисплея. І ще один момент - закриваючи ноутбук, переконайтеся в тому, що на клавіатурі нічого не залишилося, адже навіть невеликий предмет може пошкодити скло.

Для протирання екрану ноутбука використовуйте безворсові серветки

Постійне підключення пристрою до мережі

Багато власників, які бажають подовжити термін служби ноутбука, постійно тримають його підключеним до розетки, а то і зовсім виймають акумулятор. Це груба помилка, адже для збереження технічних характеристик батареї для популярних ноутбуків повинні регулярно розряджатися і заряджатися. В іншому випадку вони швидко стануть непридатними. Саме тому фахівці рекомендують користуватися програмами, призначеними для відключення зарядки при досягненні 85% і періодично проводити цикл розряду і заряду.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар