Вибір ноутбука HP

Якщо ви хочете придбати ноутбук HP, не завжди має сенс купувати найдорожчу модель. Цілком можливо, що для ваших потреб і вимог можна знайти доступну модель, правильно підібравши параметри її потужності і продуктивності. Коли ви чітко визначите, для яких цілей потрібен девайс, у вас вийде не тільки вибрати якісний ноутбук, але і не переплачувати за його покупку.

В інтернет-магазині ноутбуків HP та інших брендів, техніки і електроніки представлений асортимент різних моделей пристроїв, на кожен з яких поширюється оригінальна гарантія від виробника.

На вибір покупцям пропонують наступні категорії девайсів:

  • ноутбуки;
  • нетбуки;
  • ультрабуки;
  • ігрові лептопи;
  • трансформери.

Ноутбук трансформер - один з варіантів сучасних гаджетів

Головний критерій успішного вибору - визначитися з типом гаджетів. Тільки після цього ви можете заглибитися у вивчення характеристик пристроїв і зрозуміти, влаштовує вас продуктивний нетбук, або потрібно розглянути пропозиції щодо ультрабуків.

На що звернути увагу при виборі

Сучасні комп'ютерні дисплеї оснащуються двома видами матриць:

  • IPS - володіють гарною передачею кольору і кутом огляду понад 170 °.
  • TN - більш дешевий варіант, але з обмеженими кутами огляду і не дуже глибокою передачею кольору.

Мінімальна діагональ екрану в 9 дюймів властива нетбукам, а в ігрових моделях від Hewlett-Packard показник може досягати 21 ".

Перед тим, як купити ноутбук HP в Україні, зверніть увагу на процесор: від нього залежить не тільки загальна продуктивність техніки, а й швидкодія, ступінь перегріву та інше.

Наприклад, гарна модель девайса середньої категорії буде оснащена процесором Intel i5-7300HQ або аналогами від AMD. Такий процесор не можна назвати дуже потужним, але він забезпечує оптимальне співвідношення продуктивності і вартості ноутбука, а його технічних показників вистачає практично для будь-яких завдань.

Оперативна пам'ять також відрізняється: ви можете знайти моделі як з 4 ГБ ОЗУ, так і з 64 ГБ, все залежить від типу лептопа і його потужностей. Жорсткий диск може бути твердотілим або оптичним:

  • HDD накопичувачі працюють шумно і не дуже швидко, але у них невелика ціна і вище обсяг.
  • SSD - абсолютно безшумні, мають високу швидкість роботи, але за ідентичний розмір доведеться заплатити значно більше.

У торгівельній мережі представлений великий вибір ноутбуків HP, а встановлені в моделях накопичувачі доступні об'ємом від 128 ГБ до 1 ТБ, незалежно від типу.

Тривалість автономної роботи ноутбука в різних моделях варіюється

Тривалість автономної роботи серед моделей варіюється, але якщо ноутбук використовується в щадному режимі, тобто при зниженій яскравості і без ресурсовитратних додатків, то бюджетні моделі або ультрабуки можуть безпроблемно працювати понад 6 годин. При сильних навантаженнях час автономної роботи знижується. У деяких моделях батарея на 96 Вт⋅ч може забезпечувати аж до 10 годин автономної роботи без підзарядки.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар