Сервіс прийому електронних платежів

В сучасному світі, все користувачі всесвітньої павутини діляться на два типи. Одні з задоволенням роблять різноманітні покупки в інтернеті. Інші будують ефективний і вигідний бізнес на просторах Глобальної Мережі. І обидві сторони на певному етапі стикаються з якоюсь дилемою – який сервіс прийому електронних платежів є найкращим?

За багатьма характеристиками, Interkassa по праву вважається однією з кращих систем для проведення різних фінансових операцій. Універсальний функціонал дозволяє використовувати її різноманітним інтернет - майданчиків. Для того, щоб почати роботу всередині платіжного комплексу, необхідно пройти просту реєстрацію. Далі перед вами відкривається широка можливість ведення комфортного бізнесу в Мережі. Грошові кошти будуть надходити на рахунок вашої компанії в найкоротші терміни і в зручній для вас валюті. Щодо виведення заробітку, то тут також все гранично просто. У режимі особистої каси доступний висновок на пластикову карту, а для юридичних осіб - на розрахунковий рахунок.

Кожен ваш клієнт, зупинивши свій вибір на конкретний товар та натиснувши на кнопку « оплатити » автоматично перенаправляється на сторінку сайту платіжної системи. Вже там він проводить розрахунок за придбану продукцію. Після успішно проведеної операції, продавець отримує повідомлення про надходження у вигляді СМС або листи на пошту. Витрати на комісії є досить низькими, щоб ви не витрачали зайвих коштів даремно.

Сервіс прийому електронних платежів Interkassa значно спрощує роботу з грошовими операціями і дозволяє повністю їх контролювати. У покупців з'являється можливість вибирати зручний для них спосіб оплати серед чималого переліку пропонованих варіантів.

Користувачам даного сервісу надається повне ІТ-супровід, тому в разі неполадок вашого ПО, фахівці компанії допоможуть усунути дефекти.

Interkassa є зручним і універсальним платіжним інструментом, користування яким не вимагає додаткових навичок. Інтеркаса, як сумлінний сервіс прийому електронних платежів, гарантує повну конфіденційність вашої інформації. усі проведені операції з фінансами відображаються на сервері системи в зашифрованому вигляді. Розгорнуту інформацію може переглядати тільки сам користувач.

Платіжна система Interkassa стане вашим надійним помічником у веденні інтернет-бізнесу.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар