Як посилити сигнал мобільного зв'язку в офісі?

Низька якість мобільного святи – це поширена проблема сучасних міст України та інших країн. Через багатоповерхових будівель, товстих стін і інших бар'єрів, стільниковий сигнал стає дуже слабким або зовсім відсутній. Особливої шкоди подібна проблема завдає комерційним організаціям, коли від поганого зв'язку знижується і якість ведення бізнесу.

Щоб уникнути проблем в діловій сфері, багато керівників компанії задають питання - як посилити сигнал мобільного зв'язку в офісах? Робота в офісі зазвичай пов'язана з великим обсягом інформації, і велика частина роботи може проходити через мобільний телефон. Тому якісний мобільний зв'язок стає необхідним і ефективним інструментом для роботи компанії.

Зазвичай з проблемою поганого сигналу стикаються співробітники офісних будівель, які оточені іншими багатоповерховими будинками – комерційними або житловими. Через таких перешкод стає неможливо працювати без спеціального обладнання для посилення мобільного зв'язку. Завдяки встановленню репитера, з'явиться можливість не тільки значно підвищити якість GSM сигналу, але і збільшити швидкість \ 3G інтернету.

Устаткування для посилення мобільного сигналу

Устаткування для посилення мобільного сигналу сьогодні представлено у великому асортименті в спеціалізуються інтернет магазинах, проте за принципом роботи вони нічим не відрізняються. Підсилювач мобільного зв'язку для дому та офісу включає три головні складові: зовнішню антену, внутрішню, а також основний блок підсилювача.

Устаткування для посилення мобільного сигналу

Зовнішня антена GSM повинна бути встановлена ​​в місці самого сильного сигналу – як правило, на даху. Її завдання – прийняти сигнал від станції мобільного оператора, після чого направляти його в основний блок підсилювача. Після цього ретрансляція підсилює сигнал, а потім транслює його на внутрішню антену, щоб вона могла випромінювати оброблений сигнал на потрібну територію покриття.

Правильно встановлене обладнання дозволить вам назавжди забути про проблеми зі зв'язком офісі, що позитивно відіб'ється на якості роботи компанії. Сьогодні підсилювач мобільного зв'язку купити можна для великих і маленьких територій: від квартири до бізнес центру, парковки або заміського будинку. Ціна на пристрої залежить від їх потужності, і перш ніж робити покупку краще проконсультуватися з фахівцем, який зможе підібрати недороге і якісне обладнання для вирішення вашої проблеми.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар