Doki Watch - кльовий смарт-годинник для дітей. Підтримує технологію відеодзвінків і не тільки!

Годинник призначений для дітей віком від 6 до 12 років. У його функції входять відео-дзвінки, звичайні голосові розмови та обмін текстовими або голосовими повідомленнями.

Що, безсумнівно, є важливим для батьків, це можливість знати про місцезнаходження своєї дитини в будь-який момент часу, і новий смарт-годинник дає таку можливість, завдяки вбудованій системі GPS, яка передає дані на смартфон мами і тата. Для цього їм тільки потрібно встановити спеціальний Doki-додаток. Годинник також оснащено тривожною кнопкою, після натискання якої дитиною батьки миттєво отримують сигнал sos на свої смартфони.

Сучасні діти усі суцільно гіперактивні, так от в DokiWatch є вбудований фітнес-трекер, який стимулює свого господаря робити нові звершення різними мотиваційними значками.

Оскільки гаджет призначений для дітей і підлітків, корпус виконаний із зносостійкого гіпоалергенного матеріалу в яскравих кольорах. А щоб діти вчилися відповідальності з малих років, в годинник вбудована програма « домашній вихованець ».

Характеристики: 2 МП відеокамера, сенсорний екран, TFT дисплей на 1,22, слот для сім-карти і роз'єм для зарядки. Годинник важить всього 60 г, корпус водонепроникний, виробник обіцяє до 36 годин безперервної роботи (до 60 годин у режимі очікування).

Ціна на Kickstarter починається від $ 150.

DokiWatch & ndash; кльовийсмарт-годинник для дітей.

DokiWatch & ndash; кльовийсмарт-годинник для дітей.

DokiWatch & ndash; кльовийсмарт-годинник для дітей.

DokiWatch & ndash; кльовийсмарт-годинник для дітей.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

1 Коментар

  • Семён
    Семён Вівторок, 24 травня 2016, 21:09

    Стартап так и остался на стадии развития. Пока доступны лишь предзаказы без упоминания даты поступления. Первым и одним из главных минусов данных часов значится вес. 60 грамм - это вдвое больше, чем у конкурирующих аналогов. Второй момент - цена в несколько раз больше, чем у тех же иных девайсов. А так - выглядят хорошо.

    Коментувати

Залишити коментар