Новини камерофонів

Moment 2.0 перетворить ваш iPhone або Pixel в справжній камерофон

Смартфони Apple iPhone і Google Pixel всі одноголосно визнають кращими в тому, що стосується камер. Однак, навіть вони в своєму нинішньому виконанні (з урахуванням останніх флагманів) не ідеальні. Заради ціни і портативності розробникам доводилося йти на компроміси, покладаючись на те, що сторонні компанії оперативно спорудять якісь додаткові девайси, щоб заповнити прогалини. Ширококутові лінзи, наприклад, найбільш популярні серед таких ось додаткових девайсів. Саме таким пристроєм є Moment 2.0. Тільки кріпиться пристрій не просто на лінзу камери вашого смартфона. Воно кріпиться до чохла, разом з яким його без проблем можна буде зняти.

Новий смартфон Ektra від фото-виробника Kodak

Останнім часом смартфони рідко називають камерофонами, тому що сьогодні гарне фото-обладнання встановлено на багатьох. Але саме так можна назвати новий смартфон Ektra від компанії Kodak, яка зазвичай займається виробництвом саме фото-обладнання.

Фотокамера Panasonic Lumix DMC-CM10 з функціями смартфона

Сьогодні нікого не здивуєш смартфоном, що поєднаний з цифровою фотокамерою у одному корпусі. Проте фахівці з Panasonic все ж вирішили спробувати і презентували Lumix DMC-CM10. Хоча акценти розробники змістили у бік камери. По суті, пристрій являє собою більш молоде покоління Lumix DMC-CM1, що побачила світ кілька років тому.

Підписатися на цей канал RSS