Пристрої для занурення

Phantom One дозволяє досліджувати підводні глибини і не промокнути

Дрони змогли відкрити двері для зйомки неймовірно вражаючих пейзажів над рівнем моря. Але їх можливості нічим не можуть допомогти підводним фотографам і дослідникам морських глибин. Пристрій Fantom One розроблено спеціально для того, щоб дозволити новачкам-фотографам знімати більш чіткі й привабливі підводні знімки, а дослідникам записувати відео і відправлятися з суші в справжню морську експедицію.

Футуристичний вбудований в шолом дисплей від ВМС США

Розробники з ВМС США створили високотехнологічний дисплей, прикріплений до глибоководного шолому для військових флоту. І шолом цей виглядає як якийсь ранній прототип костюма Залізної Людини. Винахід допоможе занурюватися на глибину з більшою безпекою і підвищеною ефективністю. І, однозначно, дуже круто виглядає.

Глибоководний робот OceanOne зі Стенфордського університету збирається вкрасти всі наші піратські скарби!

Ми давно зрозуміли, що призначення сучасних роботів полягає в тому, щоб красти і займати наші робочі місця. А тепер ще й ці безрозсудні розробники зі Стенфордського університету сконструювали робота, який незабаром зможе знайти і вкрасти всі наші піратські скарби! Адже цей шарнірний андроїд здатний занурюватися на глибоководне морське дно і самостійно досліджувати його.

Підписатися на цей канал RSS