Модульний мотор Bixby Jet допоможе пробитися крізь будь-які хвилі

Якщо у тебе є байдарка, тобі іноді хочеться як гребти на ній, так і просто розгойдуватися на хвилях і милуватися краєвидами. А якщо ти тільки починаєш займатися веслуванням, ти будеш швидко виснажуватися та тобі потрібна буде додаткова гребна потужність. У будь-якому випадку тобі не завадить додатковий електричний мотор. І новенький Bixpy Jet чудово тобі підійде. Він посилить твій каяк, каное, дошку для серфінгу ... і навіть тебе самого.

Лодочний мотор Bixby Jet

Сам човновий мотор Bixpy Jet виглядає як будь-який інший представлений на ринку електричний мотор. Але поставлятися він буде в декількох комплектаціях, які значно розширять поле його діяльності.

Лодочний мотор Bixby Jet

Комплект Bixby Outboard Jet включає в себе рульовий механізм, працює на літієвій батареї потужністю в 450 Wh. Перемикатися можна між 10 горизонтальними швидкостями і трьома швидкостями заднього ходу. Встановивши його на каяк або будь-яке інше дрібне судно, ви зможете розвинути швидкість до 11 км / г. На максимальній швидкості він пропрацює близько години, на середній - від двох до шести. На одній зарядці ви зможете проплисти 16-24 км, батарею можна буде поміняти.

Мотор Bixby Jet

Комплект SUP Jet перетворює Bixpy Jet в мотор на дошку для серфінгу. Встановлюється він на поверхню самої дошки, батарея розташовується на верхній частині мотора. Бездротовий пристрій для дистанційного керування дозволить тобі розігнатися до 10 км / ч. Тривалість роботи така ж, як і у Bixpy Outboard Jet, як і батарея. Заряджається на повну за 4 години.

Лодочний мотор Bixpy Outboard Jet

Комплект Swim Jet працює на тубулярній батареї потужністю в 180 Wh, важить 2,3 кг. З його допомогою ви можете плавати на далекі відстані і без якихось суден. По суті, це спрощені плавальні санчата. Працює Bixby Swim Jet від 45 хвилин до двох годин на двох різних швидкостях. У комплектацію включені екшн-камера і ліхтарик. Батарея заряджається за дві години.

Мотор Bixby Swim Jet

Мотор Bixby Swim Jet

Електрична начинка на всіх комплектаціях захищена від попадання вологи та бруду. Користуватися пристроєм можна як в прісній, так і в солоній воді. Вартість човнового мотора оголошена окремо на кожну комплектацію. Outboard обійдеться в 1099 $, SUP в 999 $, а Swim в 750 $. Комплекти поки ще не випущено у відкритий продаж. У перспективі компоненти для модернізації мотора можна буде докупити. Найближчим часом розробники планують запустити кампанію зі зборів коштів на Kickstarter.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар