Монітор Phytl Signs дозволить розмовляти з рослинами

Домашні рослини ніколи не були такими вже консерваторами. Але, можливо, ми просто не чули, що вони там нам говорять. Шведська компанія Vivent SARL вирішила розібратися з цією проблемою за допомогою девайса Phytl Signs, який приймає всі крихітні електричні сигнали від рослини і транслює їх через спікер. Таким чином ми зможемо зрозуміти, про що з нами "розмовляють" рослини.

Монітор рослин Phytl Signs

На систему відкрита краудфандінговая компанія. У комплектацію девайса входять два рецептора - стовпчик, який встромляється в грунт поруч із рослиною, а також кліпса, яка акуратно кріпиться на лист. Завдяки цим рецепторам відбувається зчитування всіх електросигнали від рослини. З них же сигнали перенаправляються на сигнальний процесор. З процесора дані надходять вже на спікер. Дані також надходять і на додаток на смартфоні. Все це в сукупності дозволяє аналізувати дані про рослину через програмне забезпечення від розробника.

Монітор Phytl Signs

Багато інших моніторів для рослин, представлених на ринку, просто передають температуру на сонці та поставляють дані про вологість грунту. Але Phytl Signs буде передавати набагато більше даних господареві рослини. Так ви зможете дізнатися, цвіте ваше рослина або знаходиться в стані стресу. Активна вона або тиха. А може бути, воно зовсім оточене пестицидами, від яких страждає. Рослини негайно реагують на зміну світла в приміщенні або обрізку листя. Реагують звуком, який являє собою своєрідне електричне "виття". Девайс успішно зчитує сигнали, але ось їх розшифровкою в компанії поки що тільки активно займаються.

Phytl Signs

Представники компанії закликають своїх майбутніх користувачів ділитися отриманими даними онлайн, щоб допомогти розробникам у справі перекладу сигналів від рослин.

У перспективі, коли сигнали від рослин буде повністю перекладено, за допомогою девайса Phytl Signs користувачі зможуть забезпечувати найкращі умови для їх росту. Компанія-розробник також планує в перспективі зі своєю технологією відправитися досліджувати поля сільського господарства, щоб поліпшити умови зростання тамтешніх рослин і знизити витрати води. Девайс можна буде використовувати на будь-якій рослині, на лист якої можна прикріпити кліпсу.

Phytl Signs

Розробники запустили кампанію на Kickstarter для збору коштів на виробництво і поліпшення пристрою. Мінімальна ціна, яку бажаючим доведеться заплатити за Phytl Signs, склала 130$. Відправка пристроїв за попереднім замовленням почнеться з квітня 2017 року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар