Мікрохвильовка розміром зі звичайний термос

Знаєте, чому мікрохвильові печі, встановлені на ваших кухнях, за розмірами такі великі? Тому що пристрій працює на магнетроні і вакуумопроводах. А ця технологія була розроблена ще під час Другої Світової Війни. Але з тих самих пір мікрохвильова технологія пішла вже дуже далеко (телефонні вишки це підтверджують). І тепер одна британська компанія, названа Wayv, нарешті використовує її, щоб значно зменшити в розмірах звичні нам мікрохвильовки.

Пристрій Adventurer зовні виглядає як химерний термос. Але насправді це справжня мікрохвильовка потужністю в 200 ват. і всередині неї можна без проблем розігріти 500 мілілітрів рідини або щось тверде за лічені чотири хвилини. На заряді батареї компактна мікрохвильова піч протримається близько півтори години. Цього часу цілком достатньо для того, щоб розігріти миску рагу на ланч або ємність з дитячим харчуванням дитині, поки ви перебуваєте в дорозі. Встановити таку мікрохвильовку можна і вдома, якщо у вас просто не вистачає вільного простору на кухні для великої печі.

Мікрохвильовка Adventurer від Wayv

В переносний мікрохвильовці взагалі немає магнетронов або вакуумних труб. Вона працює на транзисторах на оксидних напівпровідниках, виконаних методом бічної дифузії (або просто LDMOS-транзисторах). Вони не тільки досить тонкі, щоб поміщатися в стінках мікрохвильовки Adventurer, але і дуже легкі. Разом з ними девайс важить всього один кілограм.

Технологія, яка використовується в звичних нам великих мікрохвильовки, не дозволяє прогрівати блюдо рівномірно. Саме для нормального прогріву там і встановлена платформа що крутиться (але їжа всередині все одно часто залишається холодною). Завдяки транзисторів, які використовуються в мікрохвильовці Adventurer, їжа і рідина може рівномірно прогріватися. І для цього не потрібно встановлювати всередині ніякі рухомі платформи.

Компанія Wayv планує відправити мікрохвильовку на ринок (поки тільки в США) вже в наступному місяці. Коштувати вона буде 200$. Цільова аудиторія — любителі походів, далекобійники, військові та всі зацікавлені в безпечному і швидкому розігріві їжі.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар