Reco Smart від ASUS камера з функціями відеореєстратора

Цікавий гібрид запропонувала компанія ASUS. Мова йде про пристрій Reco Smart, який поєднує в собі портативну камеру і відеореєстратор для автомобіля.

Камера зі спеціальним Sony сенсором пише відео Full HD 1080p або 720p зі швидкістю 30 кадрів за секунду. Reco Smart має 150-градусний ширококутний об'єктив. Технологія Wide Dynamic Range (WDR) покращує якість зображення навіть при високій контрастності освітлення. В умовах низької освітленості Reco Smart дозволяє відобразити найдрібніші деталі, завдяки об'єктиву з апертурою f/1,8.

Камера Reco Smart режим One-Shot
1 / 3

Використовуючи мобільний додаток ASUS Reco можна переглядати, завантажувати і обмінюватися фото і відео. Камера конектиться з пристроєм через Wi-Fi. Reco Smart поставляється з 500 Гб хмарної пам'яті на ASUS WebStorage, а цього досить для більш ніж 7500 відео файлів.

RECO Smart портативна камера і відеореєстратор

Цікавий також режим відеореєстратора, який автоматично включає запис, коли виявлено рух перед автомобілем. У разі зіткнення, вбудований трьохосьовий датчик G ініціює відеозапис і збереження ролика, із захистом від випадкового видалення. Reco Smart також можна налаштувати відсилати текстове повідомлення з проханням про допомогу.

RECO Smart портативна камера і відеореєстратор

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар