Новини компанії Fitbit

Розумні годинники Fitbit Ionic виміряють рівень глюкози у діабетиків

Ще минулого місяця компанія Fitbit анонсувала Ionic: свою першу спробу пробитися в нішу розумних годин, скласти конкуренцію таким важковаговиків ринку як Apple, Samsung, LG і Garmin. А тепер з'явилася додаткова інформація про функціонал нового пристрою. І серед можливостей представлена функція вимірювання рівня глюкози носія, корисна для діабетиків.

Fitbit оновлює дві лінійки своїх фітнес-браслетів

Компанія Fitbit увірвалася в новий тиждень відразу з двома апгрейдами браслетів Charge і Flex, не підвищуючи їх вартості. Flex 2 зробили більш компактним і водонепроникним. Для Charge 2 оновили зовнішній вигляд, додали нових можливостей до монітора серцевого ритму і розширили запис інформації — тепер вона не обмежується тільки прогулянками і пробіжками.

Трекер активності Alta від Fitbit - стильний аксесуар

Новий трекер Fitbit Alta має безліч корисних функцій, але родзинка саме цієї моделі в можливості придбати до нього додаткові аксесуари, такі як шкіряні, металеві або класичні браслети на будь-який смак. Ймовірно Alta зацікавить в першу чергу активних модників, які оцінять зовнішній вигляд пристрою і зможуть за його допомогою створювати свій неповторний образ.

Підписатися на цей канал RSS