Новини акумуляторів

Anker PowerHouse-монструозна батарея буде заряджати твій телефон ще сорок днів після Апокаліпсису

Повністю заряджений стандартний акумулятор смартфона забезпечує близько 2 500 mAh енергії, чого вистачає для того, щоб апарат на повній потужності працював увесь день. Компанія Anker випустила новий блок живлення PowerHouse, який за розмірами завбільшки з цеглину. А похвалитися може потужністю у 120 600 mAh. Якщо з якоїсь причини ти залишився без електрики, з цим блоком живлення ти зможеш сорок днів поспіль заряджати свій смартфон до повного заряду.

Система будинкових акумуляторів ORISON

У наш час весь цивілізований світ прагне до максимального використання поновлюваних видів енергії. Новітні технології дозволяють все більшій кількості країн переводити промисловість на роботу із використанням енергії вітру і сонця. Ще з десять років тому словосполучення « вітряна ферма » (wind farm) багатьох би спантеличило, а сьогодні цим нікого не здивуєш.

Slimger PRO - портативні акумулятори, що самі себе заряджають

Команда розробників з Флориди, США перезентувала свій варіант вирішення проблеми портативних акумуляторів. Тепер немає потреби тримати на контролі рівень заряду, оскільки в Slimger PRO реалізовано технологію магнітної підзарядки.

Підписатися на цей канал RSS