Тачпади зі сканером відбитка пальця від Synaptics майже готові до демонстрації

Тільки місяць пройшов з того моменту, як LG Innotek представили свій сенсор відбитка пальця, але, очевидно, не тільки ця компанія працювала над подібною технологією. На виставці Computex 2016 представники Synaptics дозволили протестувати сканер відбитка пальця, над яким вони працювали ось уже два роки. На жаль, фотографувати представлений пристрій з якихось причин було заборонено.

Прототип представляв собою скляну панель, модифіковану в справжній ноутбук. По суті, прототип нагадує тачпад SecurePad від тієї ж компанії. Але замість того, щоб виділяти під сенсор окремий простір, сканер нового покоління просто встановлюється під скляну панельку, з якої можна і далі вільно користуватися тачпадом. Всім простором тачпада.

Коли прототип буде повноцінно представлений, поки невідомо. Але, грунтуючись на тому, як легко і швидко він відповідав на закритому показі, можна припускати, що розробники покажуть його вже зовсім скоро. Той же сенсор буде встановлюватися не тільки на тачпади ноутбуків, але і на смартфони. Зрештою, саме Synaptics поставляє сканери відбитків на флагманські моделі смартфонів Samsung. Представники компанії повідомили, що сканер нового покоління буде готовий працювати під Windows Hello.

Synaptics продають більше 100 мільйонів сенсорних панелей в рік, що пояснює, чому розробники так посилено працюють над інтеграцією сканера відбитка з комп'ютерним тачпадом. Годфрі Ченг, віце-президент маркетингового компанії, так і каже:

— Я не уявляю собі ноутбуки без сканера відбитка пальця вже через три роки. Люди роблять покупки і проводять грошові перекази все більш агресивно. Мабуть, більше навіть в обивательському, ніж в бізнес-середовищі.

Також в Synaptics підтримують розробку технології захисту сканера відбитка пальця. Було представлено демо, де сканер нового покоління успішно зміг відчути різницю між справжнім пальцем і його копією з деревного клею.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар