Новини відеокарт

Titan X - найпотужніша відеокарта NVIDIA

Якщо ви вже встигли замовити відеокарту NVIDIA GTX 1080 або представлену не так давно GTX 1060, у нас для вас погані новини. Тому що компанія вирішила не зупинятися на досягнутому і продемонструвати нам ще більш швидку і оптимізовану відеокарту, Titan X. Ця карта отримала 12 Gb пам'яті GDDR5X, 3,584 ядра і частотність в 1,53 GHZ. Все це дозволяє їй підвищити продуктивність до божевільних показників в 11 терафлопів.

Відеокарта Nvidia GTX 1060 готова працювати з віртуальною реальністю

У Nvidia анонсували нову серійну відеокарту, що отримала назву GeForce GTX 1060. Новий відеочіп за параметрами на голову перестрибує свого попередника. Але найголовнішим стало те, що він сертифікований для роботи з VR-пристроями і програмами. Завдяки новій відеокарті від Nvidia занурення у віртуальну реальність стає більш доступним (хоча, гаразд, чіп все ж може здатися дорогуватим), ніж раніше.

Ціну знижено! Відеоадаптер AMD Radeon R9 Nano.

Перша поява відеокарти AMD Radeon R9 Nano сталася ще влітку 2015 року. Пристрій відразу ж посів заслужене почесне місце у комп'ютерах любителів малогабаритних ПК. Початкова вартість була на рівні 650 доларів, що не так вже й доступно. Сьогодні оновлена модель на 16 см трохи знизилася в ціні і коштує $ 500.

Підписатися на цей канал RSS