Для абонентів T-Mobile будуть доступні два нових Android пристроя - Samsung Galaxy J7 і LG K10

Згідно анонімного джерела, 18 травня група компаній T-Mobile, яка керує GSM-мережами Європи та Америки, планує оголосити про доступність для своїх абонентів двох нових Android пристроїв - Samsung Galaxy J7 і LG K10. Обидва ці смартфона були випущені на ринок раніше в поточному році. Варто зазначити, що офіційного анонса від T-Mobile поки немає, і швидше за все, була втрата інформації.

Samsung Galaxy J7 є представником серії J середнього сегмента. Пристрій оснащений 5,5-дюймовим HD Super AMOLED дисплеєм і 1.4GHz 8-ядерним процесором. ОЗУ 2 Гб і 16 Гб вбудованої пам'яті (з можливістю розширення до 128 Гб), що є типовим для смартфонів цієї категорії. Апарат буде поставлятися з основною камерою на 13 мегапікселів і фронтальною на 5, причому обидві зі світлодіодним спалахом. Природно, програмне забезпечення - остання версія Android 6.0.1 Marshmallow.

Samsung Galaxy J7

Щодо LG K10 – HD дисплей трохи менше - 5,3-дюйма, а встановлений процесор -Snapdragon 410 на 4 ядра з частотою 1,2 ГГц. Апарат має 1 Гб оперативної пам'яті, 16 Гб вбудованої пам'яті, яка може бути розширена до 32 Гб за допомогою карти пам'яті MicroSD. Основна камера всього на 8 мегапікселів, але фронтальна також 5. З огляду на більш скромні характеристики, LG K10 за рівнем все ж поступається Samsung Galaxy J7.

LG K10

На жаль, в інформації, що просочилася, немає жодної згадки про ціни, тому будемо чекати 18 травня, щоб переконатися, чи так все насправді.  

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар