Прототип розумних годинників Cito покликаний вирішити проблему з напрямком

У розумних годинників до сих пір є безліч проблем, які потребують вирішення. Вони здатні на більше, ніж стандартні традиційні годинник. Але, на відміну від простих наручного годинника, роботу з розумними може гальмувати їх фіксована позиція. Через це працювати з годинником часом буває складно, а в деяких випадках просто неможливо. Цю проблему намагаються вирішити розробники з коледжу Дартмут і університету Ватерлоо. Вони створили прототип розумних годинників Cito, які здатні рухатися в п'яти різних напрямках, пропонуючи користувачеві найкращий кут огляду.

Так, все вірно. Рухаються самі розумні годинник, в п'яти різних напрямках. Вони повертаються на центральній осі, рухаються вперед або назад на своє місце, піднімають і навіть крутяться навколо вашого зап'ястя. Всі ці рухи можна відтворювати окремо або в комбінаціях, щоб отримати можливість по-різному використовувати розумні годинник, представити нові шляхи для роботи з ними.

Прототип розумних годин Cito

Ви коли-небудь потрапляли в ситуацію, коли вам потрібно було подивитися час, але не було можливості крутити зап'ястям для цього, тому що ви тримали щось в руках? На допомогу може прийти можливість Cito огинати зап'ясті. А що, якщо годинник заховані під рукавом, а можливості закатати його немає? Тоді годинник можуть просто виїхати вперед. Нових можливостей з'являється маса.

Під капотом здатності годин будуть корисні і для роботи з різними повідомленнями. Простіше буде здійснювати екстрені виклики, якщо вам потрібна допомога. Годинник можна буде використовувати і в якості компаса, поки на дисплеї демонструється необхідна вам інформація. Реагувати на повідомлення про доставку піци ви теж зможете в будь-який момент і з будь-якого положення дисплея.

Ця ідея звучить привабливо, але розробники поки знаходяться на ранніх стадіях роботи з прототипом. Поки годинник Cito виглядають, треба сказати, зовсім потворно. Однак, вони як мінімум звертають увагу на обмеженість всіх розумних годин. І дають можливість багатьом іншим розробникам підключитися до вирішення цієї проблеми.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар