Еще новости наших партнеров

Новости и рекламные материалы наших партнеров

Поради майстрів щодо установки пральної машини

В сучасному побуті пральна машина займає чільне місце серед решти побутової техніки. Перевага віддається автомату. Розумний агрегат робить все самостійно, звільняючи господиню від важкого ручного прання.

Сучасні способи очищення води

Ефективні системи очищення питної води повинні повністю видаляти шкідливі домішки і бактерії. Ціна на них залежить від складності пристрою, кількості фільтрів і їх виду. Система монтується на вхідному водопроводі централізованої подачі води або на трубу зі свердловини. Виробляють їх різні…

Як вибрати бюджетний комп'ютер для школяра?

У 2020 році більшість шкіл перейшла на віддалений формат навчання. Потім школярі повернулися в класи, але багато завдань продовжують виконувати за допомогою електронних підручників. В таких умовах учням не обійтися без персонального комп'ютера.

Здоров'я і сучасні технології

Поліпшуються тестування на функцію щитовидної залози, медики і програмісти пишуть «НейроЧати» для спілкування силою думки, проводяться неможливі операції з відновлення хребта. Сучасні технології - це не тільки про апокаліпсис, повстання машин і «чіпізацію». У цій статті розглянемо 6 відмінних прикладів,…

Корисні лайфхаки для подорожей

Вирушити в подорож і повернутися додому щасливою людиною - мрія кожного туриста. Знайомство з цікавими людьми, відвідування визначних пам'яток, вивчення іншої культури - все це дарує приємні емоції і запам'ятовується назавжди. Але для такої ідеальної картинки є одна важлива умова:…

Як вибрати електрокарнізи для штор?

Установка електрокарнізів значно спрощує життя, робить його комфортним. Технологія з'явилася кілька років тому, але вже встигла завоювати широке поширення. Сьогодні існує велика кількість моделей карнизів з електроприводом. Установка конструкції дозволяє заощадити час на маніпуляціях зі шторами.

Швидкий інтернет в будь-якій точці України

В Україні все ще понад 35% населення не мають вдома доступу до високошвидкісного інтернету. І навіть проведений рефармінг частот операторами стільникового зв'язку і активне розгортання LTE на частоті 800 MHz поки що не усуває цю проблему.

Турніри Clash Royal і PUBG: з чого почати

Якщо ви вирішили не просто проводити час за іграми в смартфоні, а спробувати заробити на вашому захопленні, то турніри PUBG mobile і інших ігор створені спеціально для вас.

Дизайнерські лайфхаки для маленької квартири

Маленька квартира - це ще не привід відмовлятися від стильного інтер'єру! Навіть на найменшій площі можна реалізувати безліч незвичайних дизайнерських рішень, перетворивши її в затишний і функціональний простір. Зробити це дуже просто - достатньо взяти на замітку 7 корисних лайфхаків!

Цікаві ідеї для проекту Junior Python Developer

На самому початку вивчення нової мови програмування люди здебільшого фокусуються на теорії. Однак з часом неминуче виникає бажання спробувати застосувати отримані знання на практиці. З чого ж почати в цьому випадку? У новачка може бути безліч різних проектів, однак варто…