Новий додаток Mimo на iOS навчить вас мовам програмування

Swift Playgrounds, додаток для iPad від Apple, популяризує ідею навчання програмуванню через мобільні девайси, а не тільки на комп'ютері. Але орієнтоване воно, по-перше, на дітей, а по-друге, навчає тільки мови Swift. Новий додаток, який називається Mimo, йде набагато далі цього. З його допомогою ви зможете отримати міні-уроки не тільки Swift, але і HTML, CSS, JavaScript, Python та інших мов програмування.

Розробники Mimo пропонують нам перенести уроки програмування зі звичайних комп'ютерів на більш компактні платформи. Додаток дозволяє зацікавленим в програмуванні користувачам почати оперативно розбиратися з кодом прямо на їх телефонах. Завдяки цьому навчатися можна практично будь-коли: в метро по дорозі на навчання або роботу, на прогулянці з собакою і в будь-який час, коли вам захочеться цим зайнятися.

Кожен урок в Mimo починається з невеликого завдання, пов'язаного з уривком коду. В кінці уроку ви отримуєте фідбек, за яким стане зрозуміло, куди рухатися далі. Навчання частково ігрове: користувач колекціонує значки та бали, збирає досягнення.

Зараз в базі програми є курси по HTML, CSS, JavaScript, Swift, Python, Rubi, Java, C #, C ++ і SQL. Плюс є програмний курс для новачків, які тільки посягають ази. Розробники повідомляють, що в майбутньому планують розширювати базу уроків. В їх планах додати інформацію про хакерство, машинне навчання, R, Raspberry Pi і Terminal.

Додаток для програмування Mimo

З цим додатком команда розробників націлюється на категорію людей, у яких є вільний час, що зливається в марну діяльність типу постійного оновлення стрічки новин в соціальних мережах або залипання в ігри на смартфоні. З Mimo ці моменти можна буде заповнити чимось корисним і по-справжньому значущим в сучасному світі. Тепер, перебуваючи в черзі в поліклініці або сидячи в метро, ​​ви зможете не безглуздо тицяти пальцями по екрану, а вивчати програмування. І, хто знає, може, у вас вийде розкрити в собі справжній талант і змінити рід діяльності?

Додаток націлений на вікову категорію 18-35 років, але навіть діти і підлітки можуть спробувати ним скористатися. Команда розробників сподівається, що в майбутньому зможе перенести свій додаток і в класні кімнати.

Вже зараз додаток Mimo можна скачати в AppStore безкоштовно. У нього завантажено два безкоштовних курси. Якщо ви захочете продовжувати і брати інші, то вам буде потрібно платити 49.99$ в рік за підписку, щоб отримати доступ до всіх курсів, а також їх оновленнь.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар