Віртуальна реальність

Що таке окуляри віртуальної реальності?

Життя сучасної людини неможливо уявити без всіляких гаджетів і пристосувань. Одним з останніх нововведень стали пристрої VR, які оцінили сотні любителів ігор і перегляду 3-D фільмів. Окуляри віртуальної реальності дозволяють поринути в особливий світ і відчути кожне явище, що відбувається по той бік екрану.

Додаток AliveInVR дозволить створювати і міксувати музику в віртуальної реальності

Мабуть, не дивно, що велика частина розроблюваних на сьогодні програм віртуальної реальності націлена на індустрію розваг. Вже є безліч роликів з повним зануренням і відеоігор. Але і створення музики не обійшло віртуальну реальність стороною завдяки таким проектам як Lyra VR і SoundStage. Тепер і AliveIn представляє свій додаток, що переносить цифрову аудіо-студію і розподільник Live від Ableton в симулювати простір.

У сервісу AccuWeather з'явився власний додаток для віртуальної реальності

Віртуальна реальність дозволяє відвідувати різні місця і події, не виходячи зі свого будинку. Тепер за допомогою окулярів Gear VR можна ще й побувати в різних погодних умовах. Ну, почасти. У віртуальній реальності стало можливим дізнатися про те, яка погода очікується на завтра або подивитися на погодну ситуацію на іншій половині планети. Або подивитися на страшне торнадо, не боячись за власне життя. Все це завдяки співпраці погодного сервісу AccuWeather і Samsung, які представили спільне додаток для Gear VR.

Маска OhRoma перенесе запахи з віртуальної реальності

Протягом останнього століття умільці з індустрії розваг шукали способи перенести нюхові відчуття в мультимедіа. У ранні двадцяті роки власники театрів намагалися розпорошувати духи в аудиторію під час специфічних моментів. А в шістдесяті з'явилося аж дві конкуруючі технології перенесення аромату на аудиторію. Ось тільки аудиторії не дуже сподобалися ці спроби пирснути в неї якимось запахом під час перегляду фільму.

Набір Taclim від Cerevo перенесе рухи ваших рук і ніг у віртуальну реальність

Девайсів, спрямованих на перенесення рухів рук у віртуальну реальність, стає все більше. Це і контролери Oculus Touch, і пульти управління Vive і навіть Move для PSVR. Ноги — зовсім інша справа. Однак, незабаром ми напевно зможемо буквально "поставити на ноги" свого цифрового аватара завдяки Taclim від Cerevo, набору із взуття і рукавичок, захоплюючих рухи, що переносять їх у віртуальну реальність і повертають тактильні відчуття.

MSI дозволить вільно переміщатися у віртуальній реальності з PC-рюкзаком

Варто провести лише кілька хвилин з окулярами віртуальної реальності HTC Vive, як реальне оточення перестає мати значення і пропадає. Але це може бути небезпечним, якщо ваші окуляри прив'язані купою проводів до системного блоку комп'ютера. Ви просто заплутаєтеся ногами в цих проводах. Багато розробників вже почали вирішувати цю проблему, переносячи всю міць системного блоку у формат рюкзака. Це дає можливість пересуватися у віртуальній реальності, не боячись проводів під ногами.

Масаж у віртуальній реальності робить нас людьми майбутнього з Wall-E

Уявіть, що ви сидите в масажному кріслі, надівши окуляри віртуальної реальності Oculus Rift. І робите вигляд, що ви не на роботі або галасливій виставці IFA 2016 в Берліні. Ви розслабляєтеся. І все через кілька секунд починається магія віртуальної реальності, поєднаної зі справжньою масажною технологією.

Екзоскелетні рукавички Dexmo для VR майже готові до фінального виробництва

Ще в 2014 році, коли перші комерційні окуляри віртуальної реальності було відправлено на ринок, китайська компанія Dexta Robotics почала замислюватися про те, яким чином користувачеві взаємодіяти з предметами у VR, при цьому не руйнуючи ілюзію і продовжуючи занурюватися в цифровий світ.

Arena Infinity від Striker VR - автомат віртуальної реальності

Що ми уявляємо, коли нам сьогодні говорять про віртуальну реальність? Зазвичай ми думаємо про VR-окуляри, розроблені так, що нам доведеться постійно тримати в руках смартфон. І носити їх виключно вдома, коли ми граємо в ігри або переглядаємо відео. Вже навіть є кілька фільмів, перероблених під віртуальну реальність, щоб ми могли насолоджуватися з дому їх переглядом.

Mindshow перетворить тебе на актора і режисера віртуальної реальності

Знаєте, в чому головна проблема віртуальної реальності сьогодні? У контенті, якого катастрофічно мало. Пристроїв на ринку стає все більше, але споживачеві зануритися у віртуальну реальність складно. Було б у що занурюватися!

Підписатися на цей канал RSS