Новини компанії Polar

Оптичний сенсор Polar OH1 кріпиться на руку замість грудей

Оптичні сенсори серцевого ритму найчастіше приймають форму устрою, що кріпиться до грудей. Спортсмени і любителі фітнесу такі серцеві монітори зазвичай ненавидять найбільше. Займатися зі стрічкою, що стягує груди, зовсім незручно, але це   — максимально точний спосіб прораховувати пульс. І якщо ви знайшли себе серед ненависників сенсорів, що кріпляться до грудей, у нас є для вас чудові новини. Новий оптичний сенсор серцевого ритму від Polar розроблений так, щоб зміцнювати його можна було до руці.

Polar M200: розумний годинник для бігунів

На ринку сьогодні запропоновано величезну кількість переносних пристроїв, серед яких є і розумні годинники, і фітнес-трекери. Але з ними, як то кажуть, є два стільці. Розумні годинники пропонують чудові технічні можливості і додатки для відстеження постійної активності. Але вони зазвичай не підходять для використання спортсменами. Фітнес-трекери ж навпаки спрямовані на заняття спортом, але менш технологічні.

Розумний годинник Polar M600 для фітнесу

Компанія Polar на ринку фітнес-трекерів відома вже дуже давно. Вона почала виробляти бездротові монітори серцевого ритму, що носяться, ще з 1982 року. Тепер компанія вирішила заглибитися у виробництво розумних годинників. І представила годинник на системі Android Wear, укомплектований останніми оптичними моніторами серцевого ритму, а також вбудованим GPS.

Підписатися на цей канал RSS