Новини компанії Microsoft

Клавіатура Microsoft Modern Keyboard доступна зі сканером відбитка пальця

Схоже, що Microsoft активно просуває всі переваги використання Windows Hello. Але що, якщо ви   — володар старого PC без сканера відбитка пальця і вбудованою веб-камери, а перевагами скористатися хочете? У Microsoft є відповідь на це питання. Компанія представила нову клавіатуру Microsoft Modern Keyboard. Це стильна Bluetooth-клавіатура (сучасна, як зрозуміло з назви), оснащена "прихованим" сканером відбитка пальця.

У Microsoft хочуть, щоб ти керував віртуальною реальністю своїми руками

Твоя робота в перспективі може стати набагато крутішою, якщо у тебе на носі буде сидіти пара окулярів віртуальної реальності. Сьогодні Microsoft вже є, що про це сказати. Саме зараз в компанії працюють над тим, щоб принести у віртуальну реальність рухи руками та жести, щоб тобі не довелося тиснути на кнопки і повертати важелі в реальності на твоїй постійній роботі. І це зовсім не те ж саме, що показували тут недавно на E3 .

Консоль Xbox One S - тонша й компактніша ніж попередня версія

Давайте зробимо вигляд, що ми здивувалися. Microsoft на ігровій конференції E3 представила більш компактну версію консолі Xbox One, модель Xbox One S. Модель на 40% менше, ніж її попередниця. Доступна вона буде вже в серпні. Правда, є ймовірність того, що її затьмарить VR-система, яка буде представлена пізніше в цьому ж році.

Lumia 650 новинка від Microsoft

Хоча і трохи пізніше, ніж було обіцяно, проте Microsoft все ж презентувала свою новинку смартфон Lumia 650.

Підписатися на цей канал RSS