Новини компанії Google

Платформа YI HALO від Google і Yi Technology виходить вже цього літа

В Google нарешті зірвали покриву з камерної платформи YI HALO Jump нового покоління, яка розроблялася спільно з китайською компанією Yi Technology. За підсумком, пристрій YI HALO включає в себе 17 камер з роздільною здатністю в 4K, серед яких є навіть верхня камера, дійсно дозволяє знімати контент в будь-яких напрямках. Крім такої кількості камер, платформа радує ще й своєю високою портативністю: вона важить всього 3,6 кілограма. Вбудованої батареї вистачить на безперервну запис 100 хвилин відео на одному заряді. Користувач встигне назнімав значна кількість контенту перш, ніж платформу доведеться відправити на перезарядку.

Google Glass навчить вас розуміти азбуку Морзе

Якщо ви хочете вивчити азбуку Морзе, то нова гра для Google Glass стане вам у пригоді. Звичайно, якщо ви зможете роздобути собі пару цих окулярів. Поки ви граєте, морзянка буде дзижчати в вашій голові. Так що, гравцям не потрібно свідомо щось заучувати. Так, корисність такого досвіду в наш час сумнівна. Але технологія здатна піти за межі морзянки. І за межі розумних окулярів.

Google представляє Project Bloks - інтерактивну систему для навчання дітей програмуванню

В Google анонсували Project Bloks, нову відкриту платформу, що дозволяє розробникам, дизайнерам і вчителям створювати фізичні програмні конструкції для навчання дітей (5 +) програмуванню. За останні кілька років багато розробників сконцентрувалися на ігровому навчанні комп'ютерних наук. На жаль, таке програмування поки не доступне для більшості. Іграшки для програмування, які випускаються сьогодні, досить дорогі, а їх функціональність обмежена. Але тепер і Google приєднався до цієї гонки.

Google представила гігапіксельну арт-камеру

Інститут культури Google — програма компанії, покликана зберігати світові та культурні пам'ятки онлайн — напередодні оголосив новий проект, який дасть можливість користувачам мережі розглядати предмети мистецтва дуже близько. Аж до найдрібніших мазків на картинах. В Google винайшли нову камеру, яка дістала назву "Арт Камера". Цей розроблений за індивідуальним замовленням пристрій, здатний швидко робити знімки в гігапіксельній роздільній здатності.

Підписатися на цей канал RSS