Дрон AirDog II дозволяє відправитися знімати власний пригодницький фільм

Коли в 2014 році з'явився AirDog, він виявився одним з перших дронів з функцією автоматичного проходження за господарем. З того моменту над режимом "слідуй за мною" працювали багато конкурентів, сьогодні їм уже нікого не здивувати. Але розробники AirDog і з моделлю другого покоління вирішили продавлювати свою лінію. Модель AirDog II, тільки анонсована, в першу чергу примітна начинкою, необхідної для режиму "слідуй за мною". Але і без додаткових функцій, які дозволять дрону піднятися над конкурентами, теж не обійшлося.

Дрон AirDog II

Модель AirDog II зовні вийшла дуже схожою на дрон першого покоління: це такий же квадрокоптер з роторними кінцівками, які складаються для спрощеної транспортування. Також, як і попередник, нова модель націлена на політ без ручного управління: вам не доведеться займати руки контролером. Управляється дрон за допомогою невеликого пристрою, що отримав назву Airleash від розробника. Це девайс розміром з годинник, який кріпиться на зап'ясті, руку або кісточку користувача. З дроном для управління він зв'язується по Bluetooth.

Дрон AirDog II

Пересування дрона користувач зможе контролювати за допомогою кнопок на девайсе Airleash. Але взагалі AirDog II спроектований так, щоб автономно слідувати за прив'язаним пристроєм хоч в гори, хоч над водою, хоч уздовж рейок. Спортсменам-ентузіастам дрон звільнить руки по максимуму, захоплюючи все рух під час польоту. А завдяки вбудованому сенсору LIDAR дрон вміє уникати зіткнення з перешкодами. LIDAR працює на даних з сенсора повітряного тиску, акселерометра і GPS. З такою системою AirDog II нікуди не вріжеться і не впаде на землю, поки користувач виконує круті трюки.

Завдяки сенсору LIDAR дрон AirDog II вміє уникати зіткнення з перешкодами

Дрон AirDog II вміє уникати зіткнення

В налаштуваннях дрона можна вибрати режим 3D-Line і налаштувати його маршрут по точках на мапі. Також розробники пропонують додаткові режими, при яких найкращим чином вийде відобразити певні види спорту. Окремо є режим для зйомки пейзажів. Час польоту дрона коливається між 10 і 20 хвилинами, в комплекті йде кріплення, сумісне з GoPro, а максимальна швидкість складе 72 км / год. З'єднання з Airleash тримається на радіусі 150 метрів.

Контролювати AirDog II можна за допомогою кнопок на девайсе Airleash

На виробництво AirDog II збираються кошти на платформі Kickstarter. Найперші покупці зможуть урвати дрона за ціною в 1099 $, а відправка девайсів намічається вже на серпень 2017 року. Подивитися на дрона в дії можна на демонстраційному відео від розробника.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар