Літаючий робот Aire стане персональним домашнім асистентом

Домашні розумні помічники в форматі колонок дуже зручні. Але не настільки мобільні, наскільки могли б. Новий роботизований розумний асистент Aire стане першим помічником, здатним переміщатися між різними місцями вашого житла по повітрю. Крім польотів він зможе розпізнавати ваші голосові команди, відслідковувати безпечність та робити багато чого ще. Пристрій вже отримало підтримку Amazon Alexa і IFTTT для управління всіма гаджетами розумного будинку.

Зовні асистент Aire нагадує звичайну домашню колонку. Нехитрий простий дизайн дозволить йому вписатися практично в будь-який інтер'єр. Для вільного переміщення по повітрю робот використовує технологію, близьку до тієї, що використовується для автоматизованих автомобілів і просунутих AR / VR пристроїв. По дому літати асистент буде, не натикаючись на перешкоди, абсолютно безпечно.

Літаючий робот Aire

Так, Aire працює за тим же принципом, що і інші розумні колонки-помічники з інтегрованими віртуальними помічниками. Розбирає команди, перенаправляє завдання на гаджети розумного будинку. Але тільки цим він не обмежується. Є тут корисна можливість відстеження безпеки. Коли Aire виявляє звукові або рухові аномалії в будинку, він відправляє господареві попередження. Девайс може досліджувати приміщення або цілий поверх, відправляючи відео-потік в режимі реального часу вам. маленький літаючий інспектор дозволить господарям дізнаватися про все, що відбувається вдома на відстані. А ще з його можливостями вийде робити круті Селфі і сімейні портрети. Також з ним можна робити фотографії з оглядом в 360 градусів.

Персональний літаючий робот-асистент Aire

Контроль польотів здійснюється через просте і мінімалістичне мобільний додаток. Будь-член сім'ї зможе управляти роботом хоч з дому, хоч віддалено. І ніякої польотної ліцензії вам не буде потрібно. А для розробників програмного забезпечення відкрито API.

Літаючий робот асистент Aire

Робота-помічника Aire поки не знайти в магазинах. Кампанію зі збору коштів на його повномасштабне виробництво відкрили на платформі Kickstarter. Мінімальна сума вже відбита. Замовити собі одного такого по кампанії можна мінімум за 699 ​​$ (бета-версія пристрою). У комплекті крім робота знаходяться батарея, адаптер і док-станція. Інвестори з Kickstarter додатково отримають безкоштовні оновлення ПО і безкоштовний же доступ до хмарного сховища.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар