Розумний мото-шолом CrossHelmet підвищує безпеку їзди завдяки повному огляду

Мотоцикли еволюціонують швидше, ніж мотоциклетні шоломи. З розумним шоломом CrossHelmet все може змінитися. Він привносить поліпшені показники стабільності та безпеки, які не розвивалися за останні роки. У шолом вбудований дисплей з оглядом в 360 градусів, камера заднього бачення, система контролю звуку і Bluetooth.

Одна з основ безпечної їзди на мотоциклі — забезпечення адекватного заднього огляду. Тому CrossHelmet і екіпірований камерою заднього виду. Ця камера комбінується з ширококутним Візор, що дозволяє отримати огляд в 360 градусів і позбутися від сліпих плям.

Розумний мото-шолом CrossHelmet

На дисплеї мотоцикліст зможе бачити все те, що відбувається позаду нього, не обертаючись. Також на ньому буде відображатися вся необхідна інформація про поїздку: погоду, температуру, напрям за компасом. Зв'язок з мережею і рівень заряду батареї показуються на ньому ж, разом з контрольними точками на шляху, дистанцією і часом до місця призначення.

Розумний мотоциклетний шолом CrossHelmet

В шолом вбудована система CrossSound, що дозволяє контролювати рівень шуму. Вона розроблена так, щоб робити навколишні звуки тихіше або голосніше для мотоцикліста під час їзди в залежності від його потреб. А якщо ви їдете в групі, то перемовлятися з іншими учасниками можна за допомогою функції Group Talk. Підтримка голосового контролю шоломом доступна, працює з Siri і Google Assistant. Завдяки вбудованим спікерам, під час їзди ви зможете заодно слухати подкасти або улюблену музику, відповідати на вхідні дзвінки. З вашим смартфоном шолом зв'язується по Bluetooth.

Управління здійснюється через тач-панель. На ній наклеєний ємнісний стікер, що дозволяє не знімати свої улюблені рукавички для того, щоб прийняти дзвінок або змінити якісь налаштування. Отримати доступ до безлічі можливостей шолома CrossHelmet ви зможете за допомогою мобільного додатку для пристроїв на iOS або Android.

Розумний шолом для мотоциклістів CrossHelmet

Розумний шолом став предметом кампанії зі збору коштів на Kickstarter. Обійдеться один такий в 1399$. Відправки доведеться чекати аж до жовтня 2018 року.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар